Kurie šunys langviausiai dresuojami?

Iš lengviausiai dresuojamų šunų išskiriamos tokios veislės:

 1. Kišondas. Tai meilūs, geri ir šeimyniški šunys. Jei šeimininkas ramus ir padrąsinantis, šios veislės šuo pasiduos bet kokiai dresavimo programai.
 2. Korgiai. Puikūs šunys dresavimui, nes jie protingi, ryžtingi ir mėgstantys įsiteikti žmogui.
 3. Papiljonas. Tie šunyčiai labai protingi ir pasiduoda dresūrai beveik be pasipriešinimo, mėgsta žaidimus. Jiems labai patinka, kai dresuojamas gauna daug pažaisti.
 4. Vokiečių aviganis. Šis protingas šuo mėgsta įsiteikti žmogui ir sugeba visur prisitaikyti. Juk juos išdresuoja ir kaip policijos šunis, ir kaip šunis gelbėtojus, ir kaip aklųjų vedlius.
 5. Pudelis. Nors ir atrodo kaip žaisliukas, pudelis yra labai protingas ir lengvai mokomas šuo, ar jis būtų standartinis, ar didysis, ar nykštukinis. Ar dresuojami kaip tarnybiniai šunys, ar auginami šeimoje, pudeliai visuomet stengiasi mokytis kiek tik galėdami.
 6. Berno zenenhundas. Jis mėgsta būti lauke, gerai elgiasi su vaikais ir apskritai yra labai mielas šuo. Jam reikėtų anksti pradėti kalti pagrindinę dresūrą bet tai vienas geriausių darbinių šunų. Nelabai pakenčia karštį, todėl reikėtų stebėti, kad jis lauke neperšiltų.
 7. Borderkolis. Tai paklusnus, mielas, bet aktyvus aviganis šuo, turi didelę motyvaciją mokytis, užtat lengvai dresuojamų šunų sąrašuose visuomet užima aukštą poziciją.
 8. Havanos bišonas. Meilus ir žaismingas kaip vaikas, net kai pasensta. Tikras juokdarys, mėgsta įtikti. Jam patinka mokytis visokių triukų.
 9. Šetlando aviganis (šeltis), atrodantis kaip sumažintas kolis. Labai energingas ir gudrus šunelis, labai tinka šunų vikrumo ir panašiems sportams. Bet mėgtsa daug lakstyti, todėl jam reikia ir atitinkamo šeimininko.
 10. Briuselio grifonas. Tvirtas, protingas ir atsidavęs šuo. Nors nedažnai loja, jo įdomi išvaizda ir galimybė laikyti jį bute daro jį populiarų tarp žmonių, ieškančių lengvai dresuojamo šuns.
 11. Dobermanas pinčeris. Šis inteligentiškas ir patikimas šuo buvo išvestas Luiso Dobermano, kuris buvo mokesčių rinkėjas ir norėjo turėti sau apsaugą. Jis labiau tinkamas patyrusiems šunų augintojams, bet gerai pasiduoda švelniai ir atkakliai dresūrai.
 12. Labradoro retriveris. Tai viena žinomiausių šunų veislių, ir jis gali daryti bet ką – nuo narkotikų paieškų iki gelbėjimo darbų ir aklųjų vedžiojimo. Jis yra žaismingas, meilus ir viena populiariausių veislių dresavimui.

Įvertinkite šį įrašą:

Vidutinis įvertinimas 0 / 5. Vertintojų: 0

Kol kas įvertinimų nėra.