Slapukų politika

Apie mūsų slapukų politiką

Šis dokumentas paaiškina kaip ir kodėl mes naudojame slapukus bei pristato mūsų privatumo politiką, susijusią su slapukais.Jūs galite atsisakyti savo sutikimo su mūsų slapukų politika bet kuriuo metu.Jūsų sutikimas galioja tik šiam puslapiui: www.klaustukai.lt

Kas yra slapukai?

Slapukai yra nedidelės apimties tekstiniai failai, kurie talpina nedidelius kiekius informacijos. Jie yra laikomi jūsų įrenginyje, kai svetainė užsikrauna jūsų naršyklėje. Slapukai yra naudojami svetainės funkcionalumui, saugumui ir patogumui užtikrinti. Jie taip pat leidžia svetainės administracijai suprasti apie tobulintinas svetainės sritis.

Kaip mes naudojame slapukus?

Slapukai yra naudojami daugumoje internetinių svetainių. Jie yra skirti pagerinti svetainės funkcionalumui ir jie nerenka jokios asmeninės informacijos, leidžiančios identifikuoti lankytojus.Mūsų naudojami trečiųjų šalių slapukai yra skirti stebėti kaip lankytojai naudojasi mūsų svetainei bei kokios sritys gali būti patobulintos tam, kad būtų pagerinta patirtis svetainėje.

Kokius slapukus mes naudojame?

Būtinus: tai yra slapukai, kurie yra būtini norint užtikrinti sklandų svetainės darbą bei lankytojų saugumą ir privatumą čia apsilankius.Statistinius: šie slapukai leidžia svetainės administracijai matyti įvairius su lankytojų svetainėje atliekamais veiksmais susijusius dalykus (apsilankymų skaičių, jų trukmę ir pan).

Kaip aš galiu koreguoti savo sutikimą su slapukų politika?

Savo sutikimą duoti arba jį atsiimti galite bet kuriuo metu, paspaudę ant mygtuko „Privatumo ir slapukų politika“.Be to, internetinės naršyklės dažniausiai suteikia rankinį būdą ištrinti slapukus iš savo kompiuterio. Plačiau apie slapukus galite paskaityti čia: wikipedia.org, www.allaboutcookies.org.