Kokie šunys ištikimiausi?

Iš ištikimiausių šunų veislių išskiriami tokie:

  1. Didysis Pirėnų aviganis. Jis geras bandos sargas ir bet kokia kaina saugo viską, kas tik jam pavedama saugoti (ar tai būtų avys, ar vaikai).
  2. Šetlando aviganis (šeltis). Šeimininkai šiuos šunis apibūdina kaip savo „šešėlius“, kurie visur paskui juos sekioja. Dažnai prisibijo nepažįstamų žmonių, bet visuomet 100% gyvena dėl savo šeimininkų.
  3. Vokiečių aviganis. Kaip tik dėl to jis ir būna dažniausias policijos bei karinis šuo – dėl savo ištikimumo. Jis gali nutempti sužeistą kareivį į saugią vietą, saugoti savo vedlį policininką, arba saugoti vaikus nuo įsibrovėlių.
  4. Senbernaras. Jis būna ištikimas visiems, net ir nepažįstamiems žmonėms. Nenuostabu, kad iš pradžių jie būdavo naudojami kaip sarginiai bei gelbėtojai, ieškantys pakliuvusių į lavinas žmonių.
  5. Gauruotasis kolis. Jis dažnai laikomas didesne paprasto kolio versija ir žinomas dėl savo ištikimybės, kuri yra lygi šelčio ištikimybei, bet ne toks baikštus. Jei šeltis saugo tik savo šeimą, kolis saugos visus, kam tik to reikia. Bet kolis, kaip ir šeltis, yra „šuo-šešėlis“, visuomet būnantis šalia savo šeimos.
  6. Kuvašas. Ši veislė anksčiau buvo karališkosios šeimos nuosavybė. Turkiškai šis pavadinimas reiškia „ginkluotas kilmingųjų sargas“, ir jis rimtai dirba šį darbą. Nors ir nemėgsta švelnybių, net ir iš savo šeimos, jis yra visa širdimi atsidavęs sargas.
  7. Akita. Jie yra protingi ir stiprios valios šunys, bet viską padarys, kad tik apsaugotų savo šeimą.
  8. Britas. Jis yra energingas medžiotojas ir savo dvikojį medžioklės partnerį gali ištisus kilometrus sekti neatsilikdamas. Dėl jų atsidavimo ir noro įtikti jie yra lengvai dresuojami bet kokiam sportui.
  9. Amerikiečių Stafordšyro terjeras. Jis toks ištikimas šeimininkams, kad padarys viską, ką tik jie lieps. Deja, dėl tokios ištikimybės jie yra lengvai pasirenkami kaip koviniai šunys, nes ką liepsi, tą jie ir padarys, nepriklausomai nuo jų auklėjimo.
  10. Mastifas. Tai senovinė veislė, tokį šunį turėjo dar Cezaris. Mastifai nuo seno žinomi kaip stiprūs, drąsūs ir ištikimi šunys. Jie būdavo naudojami karuose, kaip rūmų sargai, o valstiečiai juos laikydavo ganyti gyvuliams ir saugoti namams. Nors ir nemenko dydžio, jie žinomi kaip atsidavę šeimai geruliai.

http://theilovedogssite.com/the-10-most-loyal-dog-breeds/

Įvertinkite šį įrašą:

Vidutinis įvertinimas 5 / 5. Vertintojų: 5

Kol kas įvertinimų nėra.