Apie mus

„Klaustukai“ yra portalas, kuriame įvairūs ekspertai atsako į lankytojų užduodamus klausimus bei atsakymo į mūsų parengtus klausimus interviu formoje. Čia rasite klausimų ir atsakymų visomis gyvenimiškomis temomis: nuo sveikatos iki buities, nuo gyvūnų ir augalų iki grožio ir pramogų.

Čia savo atsakymus yra pateikę ne tik nežinomi, bet savo srityje nusimanantys asmenys, bet ir užsienio ekspertai (išverčiant jų darbus). Tačiau čia taip pat rasite ir visiems gerai žinomų Lietuvos ekspertų interviu su klausimais-atsakymais įvairiomis temomis. Mes kalbėjomės su Lina Balse, Donaldu Duškinu, Dariumi Vėželiu, Greta Mitiukovaite, Jurgita Vainauskiene, Eidminu Zaksu, Kristina Brazaite, Vaida Kurpiene, Jekaterina Osipova ir daug, daug kitų savo srities žinovų!

Nepaisant mūsų bandymo užtikrinti pateikiamos informacijos kokybę, visi čia pateikti atsakymai į klausimus – ypatingai susiję su sveikata – yra informacinio pobūdžio. Prieš priimdami svarbų sprendimą pasistenkite situaciją įvertinti iš kelių pusių, o geriausia – pasiremti profesionalų nuomone.

Norėdami užduoti klausimą ar turėdami kitokių priežasčių susisiekti, rašykite šiuo el. pašto adresu: info@klaustukai.lt