Kurie šunys sveria daugiausiai?

Sunkiausi šunys (kartu ir didžiausi) yra tokie:

  1. Didysis danų skalikas. Jis gali sverti iki 90 kg ir užaugti iki 75-85 cm ūgio.
  2. Niufaundlendas. Sunkiausias niufaundlendas svėrė 118 kg ir buvo virš 180 cm ilgio!
  3. Neapolio mastifas. Tai labai dideli šunys, jų svoris siekia 77-90 kg. Jie, kaip ir visi mastifai, yra puikūs draugai, jei tik nekreipsite dėmesio į jų dydį  ir seiliojimąsi 🙂
  4. Anglų mastifas. Nors tai ir vienas mažesnių mastifų, anglų mastifas gali sverti iki 115 kg. Nepaisant dydžio, juos laikyti labai lengva, vaikščioti jiems reikia mažiau negu kitų didelių veislių šunims.
  5. Italijos Cane Corso. Šis italų mastifas tikriausiai yra vienas gražiausių iš visų molosinių šunų. Pagal jų veislės standartą svorio variacija yra mažesnė, maždaug apie 45-50 kg, tiek patinams, tiek patelėms.
  6. Leonbergeris. Jis panašus į liūtą. Kilusi iš Leonbergo (Vokietija), ši veislė gali atrodyti didesnė negu iš tikrųjų yra. Nors jų kailis labai storas, jie sveria 52-77 kg.
  7. Presa kanarijas. Jis kilęs iš Kanarų salų, kur būdavo naudojamas kautis su dideliais žvėrimis. Dėl to ši veislė sveria apie 36- 60 kg.
  8. Bordo dogas. Šis prancūzų mastifas išpopuliarėjo dėl vieno šuns-aktoriaus, vardu Hooch. Jie paprastai sveria 54-66 kg.
  9. Senbernaras. Šie meilūs milžinai iš pradžių būdavo naudojami Šveicarijos Alpėse kaip darbiniai šunys. Jie traukdavo vežimėlius arba gelbėdavo žmones, todėl ir ūgio kaip nedideli arkliukai. Patinai gali sverti iki 120 kg!
  10. Airių vilkogaudis. Tai aukščiausia šunų veislė, o taip pat ir viena sunkiausių. Ties mentėmis jo ūgis siekia beveik 120 cm, o svoris – daugiau kaip 68 kg.

http://theilovedogssite.com/10-heaviest-dog-breeds

Įvertinkite šį įrašą:

Vidutinis įvertinimas 5 / 5. Vertintojų: 1

Kol kas įvertinimų nėra.