Kokie drabužiai lieknina?

Daug žmonių būna nepatenkinti savo svoriu ir jiems nepatinka jų išvaizda. Bet naudojant keletą mados triukų, galima atrodyti plonesnei negu esi. Apskritai rinkitės tokius drabužius ir aksesuarus, kurie verstų žvilgsnį klajoti aukštyn-žemyn, o ne nuo vieno šono į kitą.

1. Susikurkite gerą pagrindą

 1. Nešiokite gerai tinkančius apatinius. Tai ypač svarbu renkantis liemenėlę. Tinkama liemenėlė padės jums suformuoti savo siluetą, nes laikys apibrėžtą krūtinę ir liemenį. Venkite tokios, kuri jus visiškai suplokštintų, arba kurią nešiojant krūtinė būtų nukarusi.
 2. Venkite kūno neprilaikančių apatinių. Plonos kelnaitės ir „stringai“ labai mažai dengia. Rinkitės tokias, kurios suformuotų jūsų pilvą, užpakalį ir šlaunis. Jos sukurs stangresnę bei lygesnę išvaizdą.
 3. Išbandykite liekninančius apatinius. Jeigu norite dar geriau suformuoti figūrą, pabandykite nešioti kūno formuotojus. Tokie apatiniai prilaiko jūsų pilvą ir šlaunis, kad jie per daug neliulėtų. Gal kasdien juos nešioti būtų ir per sunku, bet jie labai padės ypatingomis progomis.
 4. Kai nešiojate sijoną arba suknelę, apsimaukite nailonines pėdkelnes su „kontroliuojančiu viršumi“. Tai yra storas ir aukštas sluoksnis pėdkelnių viršutinėje dalyje, skirtas prilaikyti pilvui. Dėl to atrodysite truputį lieknesnė.

2. Išsirinkite tinkamus drabužius

 1. Pirkite tinkamo dydžio drabužius. Per ankšti drabužiai parodys kiekvieną riebalų rinkę, o su per laisvais atrodysite storesnė negu esate. Tuo tarpu gerai tinkantys jus lieknins.
 2. Venkite „dėžės“ stiliaus drabužių. Nešiodama standžius, nelanksčius, tiesius „dėžės“ kirpimo drabužius atrodysite storesnė. Su tokia medžiaga ypač sunku tvarkytis, jei nešiojate švarką ar kokį kitą viršutinį drabužį.
 3. Venkite ir aptemptų drabužių. Aptempta medžiaga, tokia kaip spandeksas, prilips prie jūsų kūno ir parodys kiekvieną riebalų raukšlę. Jei norite atrodyti lieknesnė, turėtumėt mėginti atitraukti dėmesį nuo riebalų, o ne juos parodyti.
 4. Rinkitės laisvus, plevenančius audinius. Geriausios yra medžiagos, kurios lengvai krenta ant jūsų kūno, nes jos parodo jūsų kūno kontūrus, bet jų neužgožia.
 5. Nešiokite šiek tiek juodos spalvos. Juoda spalva lieknina, ypač gerai atrodo juodos kelnės, sijonai ir suknelės. Bet nenešiokite jos per daug, nes pradėsite atrodyti liūdai – geriau juodą derinti su šviesesnėm spalvom.
 6. Pridėkite šiek tiek tamsių medžiagų ir kitų sodrių spalvų. Paprastai tamsios spalvos lieknina, panašiai kaip juoda.
 7. Ieškokite ryškių spalvų ir raštų. Ryškūs raštai gali atitraukti akį ir užmaskuoti jūsų metmenis – stebėtojas matys ne jūsų figūrą, o drabužių raštą. Rinkitės ryškių arba gilių spalvų raštus, nes šviesių spalvų raštai atkreipia dėmesį į jūsų netobulumus, dėl jų atrodote storesnė.
 8. Išbandykite monochromatinius spalvų derinius. Dideli vientisų spalvų gabalai traukia žvilgsnį aukštyn ir žemyn, o ne į šonus, dėl to atrodysite aukštesnė ir plonesnė. Nešiokite vientisos spalvos suknelę arba tamsiai mėlyną viršų su tamsiais džinsais.
 9. Rinkitės V formos iškirptes – jos traukia žvilgsnį aukštyn ir žemyn, ilgindamos ir lieknindamos jūsų liemenį. Venkite horizontalių kaklo linijų, nes nuo jų jūsų pečiai ir krūtinė atrodys platesni.
 10. Rinkitės vertikalias detales, o ne horizontalias. Vertikalios detalės traukia žvilgsnį aukštyn-žemyn, o ne į šonus, dėl to atrodysite lieknesnė.
 11. Nešiokite į apačią platėjančias kelnes. Aptempti džinsai ir kitokios kelnės atkreipia dėmesį į jūsų klubus ir viršutinę kojų dalį, dėl ko jūsų viršutinė dalis atrodys stora. O platėjančios kelnės kreipia žvilgsnį žemyn, sukurdamos lieknesnę išvaizdą.
 12. Paieškokite A linijos sijonų iki kelių. A linijos sijonai aptempia klubus ir šlaunų viršų, bet link kelių išplatėja, kas subalansuoja jūsų išvaizdą. Gali tikti ir sijonai, ilgumo iki pusės blauzdų, priklausomai nuo jūsų ūgio.
 13. Paslėpkite problemines vietas. Pvz., jeigu turite papildomo svorio ant pilvo, paieškokite tunikų arba laisvai krentančio viršaus, kuris uždengs pilvą, neatkreipdamas į jį dėmesio. Tik žiūrėkite, kad tokie drabužiai nestorintų dar labiau.
 14. Venkite dėtis visokius aksesuarus ant probleminių vietų. Jeigu šlaunys per storos, ieškokite kelnių arba sijonų su mažai kišenių ir be jokių papuošimų ant klubų. Detalės pritraukia dėmesį, ir jūsų problematiškos vietos pasidarys tik dar labiau pastebimos.
 15. Pabrėžkite savo teigiamus bruožus. Jeigu kojos gražios, parodykite jas keletą centimetrų pasikėlusi sijono kraštą. Jeigu liemuo lieknas. išryškinkite jį nešiodama liemenuotas sukneles arba diržą. tada jūsų bendra išvaizda atrodys geresnė.

3. Pasirinkite tinkamas detales

 1. Nešiokite aukštakulnius arba su platformomis batus. Aukštakulniai lieknina ir ilgina kojas, o lieknesnės kojos sukuria bendrą lieknesnę išvaizdą. Jeigu pėdos plačios, galite nešioti platformas.
 2. Venkite juostelinių sandalų ir mažų kulniukų. Jei turite plačias pėdas, sandalai tai tik dar labiau išryškins. Taip pat plačios pėdos atrodys dar platesnės, sukištos į batus su mažais kulniukais. Rinkitės uždarus vidutinio aukščio batelius, kurie lieknintų jūsų kojas.
 3. Taip pat venkite sandalų su čiurnų raišteliais. Čiurnų raišteliai nubrėžia ant jūsų kojų horizontalias linijas, dėl ko jūsų kojos atrodo trumpesnės. Trumpesnė koja atrodo ir storesnė.
 4. Rinkitės storus aksesuarus. Išbandykite ryškius kaklo papuošalus ir kabančius šalius, permestus per priekį. Nešiokite papuošalus, kurie sukurtų vertikalią išvaizdą, ir venkite horizontalių, tokių kaip antkaklės, kurios storins jūsų kaklą.

Įvertinkite šį įrašą:

Vidutinis įvertinimas 0 / 5. Vertintojų: 0

Kol kas įvertinimų nėra.