Kokie drabužiai storina?

Vos ne visos moterys yra bent kartą paklaususios „Ar šitas drabužis manęs nestorina?“ Jei drabužis, dėl kurio klausiate yra šiame sąraše, atsakymas greičiausiai bus „Taip“. Čia išvardinti dešimt blogiausių apsirengimų, jeigu norite atrodyti lieknesnė ir aukštesnė, nes su šiais rūbais iš tikrųjų atrodote storesnė ir žemesnė.

  1. Aptempta suknelė. Jei norite atrodyti plonesnė ir aukštesnė, tokia suknelė tikrai yra blogas pasirinkimas. Su tokia suknele matosi visos riebalų rinkės (ypač ant krūtinės, klubų ir šlaunų). Bus dar blogiau, jei ta suknelė yra per trumpa arba per atvira.
  2. Platus sijonas iki kelių. Tokio tikrai neturėtų nešioti mažaūgė moteris, nes tas sijonas platina. Mažos moterys bet kokia kaina turėtų vengti sijonų, kurie turi daugiau pločio negu ilgio.
  3. Aptempti džinsai. Geriausiai jie atrodo nešiojami plonų moterų. Tai kad jų būna įvairių dydžių, dar nereiškia, kad jie lieknina. Jei moteris neaukšta, beveik visuomet geriau atrodo džinsai tiesiomis klešnėmis (nebent jų dydis būtų labai mažas) negu aptempti džinsai.
  4. Raštuotos kelnės. Su jomis net ir aukštos moterys neatrodo plonos. Dar blogiau, jei mažos moterys nešioja kelnes arba džinsus, pasiūtus iš raštuoto audinio, ar tai būtų dryžuotas, ar languotas, ar gėlėtas, ar dar koks raštas, o ne vientisa spalva (labiausiai lieknina tamsi spalva). Viena išimtis – vertikaliai dryžuotos kelnės, jeigu dryžiai yra labai ploni ir kelnės kabo tiesiai nuo klubų, nepertraukdamos vertikalių dryžių. Kita išimtis – labai smulkūs raštai kokios neutralio spalvos fone.
  5. Pusilgės kelnės. Jos vizualiai trumpina kojas ir dėl to moteris atrodo storesnė, taip pat tokios kelnės paryškina mažos moters mažumą.
  6. Gremėzdiškas megztinis. Jis pastorina netgi nestorą žmogų. Jei toks megztinis turi dar kokių nors storinančių savybių, tokių kaip aukštas kaklas, gobtuvas arba apvyniojamas stilius, storinamasis efektas bus dar ryškesnis. Bet koks gremėzdiškas arba per didelis megztinis ypač blogai atrodys ant mažų moterų, nes jos jau ir taip būna mažo ūgio. Jei norite atrodyti aukštesnė ir plonesnė, svarbu pabrėžti vertikalumą, o ne susivynioti į sunkius audinio sluoksnius.
  7. Išsipūtęs paltas. Kaip ir gremėzdiškas megztinis, purus paltas ne tik storina, bet ir juo vilkinčios moterys atrodo beformės.
  8. Batai, apvyniojami apie čiurnas. Tokie batai trumpina kojas, o taip pat ir visą ūgį. Kai batus su apvyniojamais raišteliais nešioja mažos moterys, jos taip pat atrodo storesnės. Be to, tokie bateliai atrodo sunkūs. Tai ypač matosi, jei jų spalva kontrastuoja su kojų, timpių arba pėdkelnių spalva. Mažos moterys gali nešioti nebent aukštakulnius batus su raišteliais – taip jos atrodo aukštesnės.
  9. Platus diržas. Jis per vidurį prideda gremėzdišką horizontalią liniją – o tai nėra gerai moterims, kurios nori atrodyti plonesnės. Jei diržo spalva sudaro kontrastą su suknele, jis storina dar labiau. Geresnis diržo pasirinkimas, ypač mažoms moterims – siauras ir tos pačios spalvos kaip drabužiai.
  10. Antkaklė. Ar norite patrumpinti savo kaklą ir „nukirsti“ galvą? Tikriausiai ne, bet būtent toks ir būna antkaklių poveikis. Jei norite atrodyti liekna ir aukšta, atverkite kaklo liniją, o ne užblokuokite ją. Tam padės suknelė arba marškinėliai su V formos apykakle. Jei norite antkaklės, nešiokite pakabuką, kuris nukars nuo kaklo, paryškindamas V formos apykaklę.

http://petite.about.com/od/styleguide/tp/10-Styles-That-Make-Women-Look-Fat.htm

Įvertinkite šį įrašą:

Vidutinis įvertinimas 0 / 5. Vertintojų: 0

Kol kas įvertinimų nėra.