Kokie šunys gražiausis?

Na, čia jau skonio dalykas – vieniems patinka vienokie šunys, kitiems kitokie 🙂 Vertinant šuns grožį, reikėtų atsižvelgti ir į jo temperamentą, ne tik į išvaizdą. Taigi pagal savo savybes išskiriami tokios gražiausios šunų veislės:1. Labai draugiški sibiro haskiai

image

Sibiro haskiai yra roginiai šunys. Jie baisiai energingi, mėgsta žaisti. Jie pamilsta visus sutiktus žmones. Juos reikia daug vedžioti, dresuoti ir šiaip žiūrėti, kad jie nenuobodžiautų. Jie retai kada loja, dažniau kaukia. Dėl savo meilumo jie būna puikūs šeimos draugai, o ir dėl išvaizdos daugeliui patinka, nes jie labai panašūs į vilkus. Jie mėgsta šaltą klimatą, o kai nuobodžiauja, pradeda viską aplink graužti. Taip pat nemėgsta kačių. 

2. Puikus šuo visiems gyvenimo atvejams  labradoro retriveris

image

Labradoro retriveris yra daugelio šeimų mėgstamiausias šuo. Jie labai gražūs, jei mėgstate vienspalvius šunis. Dažniausiai jie būna grietinėlės spalvos, juodi arba tamsiai rudi. Jie vidutinio dydžio, draugiški ir ištikimi šunys. Lengvai dresuojami, iš jų išeina geri sargai. Bet juos reikia reguliariai mankštinti, kad būtų ramūs, o kai būna namie, jiems reikia daug žaislų pažaisti. 

3. Sargus ir ištikimas vokiečių aviganis

image

Vokiečių aviganis yra ir toks, ir toks. Jie dažnai būna policijos ir sarginiai šunys. Jie būna meilūs savo šeimos nariams ir jeigu pajunta kokią grėsmę, iškart praneša šeimos nariams. Jų kailio spalvos dažnai būna įvairios. Gali turėti visokių baltos, rudos ir juodos spalvų atspalvių. Jų plaukai yra ilgi ir gali kilti sunkumų dėl šėrimosi, o kartais pradeda per smarkiai saugoti savo šeimą. 

4. Ištikimas iki mirtiesauksaspalvis retriveris

image

Jei turite mažų vaikų, auksaspalvis retriveris bus puikus šeimos draugas. Jie yra labai ištikimi šeimininkams ir atlaidžiai žiūri į tampančius už uodegos vaikus. Jie būna nuo grietinėlės iki rusvos spalvos. Dažnai neturi jokių unikalių išvaizdos požymių, dėl ko daug žmonių verčiau jų nesirenka. Bet jei norite šuns, kuris būtų gražus savo temperamentu, šitas – kaip tik jums. 

5. Užsispyręs milžinas  senbernaras 

image

Senbernaras yra labai didelis ir lėtas šuo. Jis puikiai elgiasi su vaikais, nors maži vaikai neturėtų su juo žaisti be priežiūros, nes senbernaras nesuvokia, kad dėl savo dydžio jis gali užgauti vaiką. Tai labai protingų didelių šunų veislė, ir sklinda gandai, kad jie iš anksto pajunta, kada bus lavina. Labai mėgsta įtikti savo šeimininkams ir ne itin daug žaidžia. Šie šunys ilgakailiai, kurie labai šeriasi. 

6. Klounas buldogas  

image

Kas gali atsispirti surauktam buldogo snukučiui? Tiek išvaizda, tiek temperamentu jie būna meilūs ir kvailoki. Jie taip pat turi labai stiprią valią ir būna šiek tiek užsispyrę. Dėl to gali būti sunku juos dresuoti. Dažnai jie išsirenka vieną žmogų, kuriam atiduoda savo ištikimybę, ir tam žmogui gali būti sunku juo atsikratyti. 

7. Miniatiūrinis arklysdanų skalikas

image

Taip dažnai vadinamas didysis danų skalikas, nes suaugę jie dažnai sveria virš 70 kg. Jie pakankamai dideli, kad ant jų jodinėtų vaikai. Kaip namų šunys, jie yra labai ištikimi ir ramūs. Vaikai gali su juo žaisti, kaip tik nori – danų skalikas nesupyks. Tik žinokite, kad jie labai jautrūs jūsų nuotaikai. Jei su juo kalbėsite piktu balsu arba atrodysite nusiminę, jie taip pat nusimins. Jų būna keleto spalvų. 

8. Švelnusis milžinasbulmastifas

image

Bulmastifas yra vienas iš mažesniųjų milžinų. Jis labai ištikimas savo šeimai, sargus ir draugiškas. Šiaip jie labai meilūs, bet jeigu jų šeimoms iškyla grėsmė, jie per akimirką pavirta iš gerulio į sargą. Jei reikia, gali kautis ir iki mirties. Jų spalvos paprastai būna vienodos – dažnai rudas su juodu snukiu. 

9. Sargybinisdobermanas

image

Dobermanas dažnai laikomas „bloga“ veisle. Jie gali kartais truputį „paspausti“ šeimininkus, jei šeimininkai nežino, kaip suo jais tvarkytis arba parodo, kad jų bijo. Jie iš prigimties sargūs ir tai parodo be jokio paskatinimo. Jei nebūna šalia žmonių, gali pasidaryti labai lengvabūdžiai. Taip pat jiems reikia daug dresūros. Jie turi smailas ausis, o spalva būna juoda su įrudžiu. 

10. Sargusis besišeriantis šuokuvašas

Kur tik kuvašas būna, visur palieka savo gaurus – ištisus metus. Suaugęs gali nelabai maloniai bendrauti su vaikais, nebent būtų su jais užaugęs. Bet jei gyvenęs su vaikais nuo mažens, gali per daug juos saugoti. Geriau tinka namams su jau paaugusiais vaikais, kurie nekelia daug triukšmo.

http://top10for.com/top-10-most-beautiful-dog-breeds-2014/

Įvertinkite šį įrašą:

Vidutinis įvertinimas 0 / 5. Vertintojų: 0

Kol kas įvertinimų nėra.