Kurie gyvūnai pavojingiausi?

Iš pavojingų gyvūnų ypač galima išskirti šituos:

 1. Žuvis fugu. Ji turi tetradotoksino – nuodo, kuris yra 1200 kartų stipresnis negu cianidas. Kas, kad ši žuvelė visai maža – ji turi pakankamai nuodų nužudyti 30 žmonių.
 2. Begemotas yra pavojingiausias Afrikos žinduolis. Jie gali būti nenuspėjamai agresyvūs ir labai gina savo teritoriją, todėl jie nužudo daugiau žmonių negu bet kuris kitas Afrikos žinduolis.
 3. Ančiasnapis. Būdamas vienas iš nedaugelio nuodingų žinduolių, ančiasnapis naudojasi nuodais, esančiais jo užpakalinių kojų pentinuose, kai reikia kautis arba nužudyti auką.
 4. Raganosiai. Jeigu tik jiems nors kiek atrodo, kad kažkas kelia pavojų, raganosiai tuo jį užpuls, dėl to jie laikomas vienais pavojingiausių žinduolių pasaulyje. Jie tuo pavojingesni, kad blogai mato ir jaučia aplinką.
 5. Jūros vapsva. Tai tokia medūza, kuri turi strelikes, įleidžiančias nuodus į auką, ir nuo jų žmogui gali sustoti širdis.
 6. Nuodingosios medlaipės. Nors jos ir labai gražios (jų būna maždaug 100 spalvų ir atspalvių), šios varlės, gyvenančios Centrinėje ir Pietų Amerikoje, yra LABAI nuodingos. Tokios ryškios spalvos joms reikalingos atbaidyti plėšrūnams.
 7. Afrikos liūtas. Paprastai jie tyčia nepuola žmonių, bet vis tiek užmuša dešimtis jų. Prieš daugiau kaip šimtą metų du liūtai įlindo į Kenijos geležinkelio statytojų stovyklavietę prie Tsavo upės ir suėdė 135 žmones, bent jau taip sakoma. Tiesa, kiti šaltiniai teigė, kad buvo suėsti tik 35 žmonės. Kaip ten bebūtų, jie buvo pavadinti liūtais žmogėdromis.
 8. Bumslangas. Šios gyvatės neatrodo labai grėsmingai, bet jeigu kuri nors įkanda, net labai maža nuodų dozė sukelia kraujavimą, kuris galų gale žmogų nužudo.
 9. Mažasis juodapelekis ryklys. Dėl savo aptakios formos ir aštrių linijų juodapelekiai rykliai yra vieni greičiausių vandenyno plėšrūnų.
 10. Grifai. Žmonėms jie nelabai pavojingi, bet savo auką jie puola būriais, o jų snapai puikiai sutrupina kaulus.
 11. Hienos turi labai baisią reputaciją. Šiaip jos yra maitėdos, bet sugeba užpulti (ir puola) visokių rūšių žinduolius. Gali užpulti ir žmones.
 12. Kaimanai yra tikriausiai patys pavojingiausi krokodilai pasaulyje. Vienu žioptelėjimu jie gali nužudyti bet ką.

http://www.buzzfeed.com/tanyachen/worlds-most-dangerous-animals-as-babies#1qyjzis

Įvertinkite šį įrašą:

Vidutinis įvertinimas 0 / 5. Vertintojų: 0

Kol kas įvertinimų nėra.