Kodėl verta montuoti naujos kartos lubas?

Ar verta montuoti galite nuspręsti tik jūs pati. Šios lubos rekomenduojamos tiems, kas ieško naujovių ir netradicinių sprendimų, modernesnio, jaukesnio dizaino. Jos laikomos alternatyva gipso kartono ar pakabinamoms luboms. Jos yra lygios, gali būti įvairių spalvų ir faktūrų. Lengvai ir įvairiai formuojamos: plokščios, ovalios, lanko formos, erdvinės, laužytos ir pan.

Įterpiamos lubos gaminamos iš specialios – polivinilochlorido plėvelės – kurios storis yra 0,15 – 0,20 mm. Be to, vinilo plėvelė nesugeria kvapų, visiškai neišblunka nuo saulės, nepalaiko degimo ir ją galima plauti. Lubos įtempiamos ant plastmasinių arba aliumininių profilių, kurie tvirtinami prie sienų arba lubų pagal perimetrą. Dėl plastiškos ir lanksčios dangos galima formuoti norimą formą. Plėvelė turi apsauginį priedą, todėl netrupa, neskilinėja ir nebyra. Yra atspari drėgmei, turi antibakterinių savybių – saugo nuo pelėsio (grybelio). Puikiai apsaugo nuo garso prasiskverbimo.

Taigi, jos nėra labai pigios, tačiau ilgaamžiškos ir jei ieškote naujoviško ir modernaus sprendimo, visai verta būtų jas išbandyti!

Įvertinkite šį įrašą:

Vidutinis įvertinimas 0 / 5. Vertintojų: 0

Kol kas įvertinimų nėra.