Ar verta tikėti vaikių pažadais?

Labai subjektyvus klausimas, reikalaujantis tokio pat atsakymo. Šiuo atveju tik jūs pati geriausiai galite žinoti, tikėti jais ar ne. Nes tik jūs pažįstate tą žmogų(-es). Pažinti žmogų kartais neužtenka net viso gyvenimo. Tačiau nieko geresnio pasiūlyti negalima, kaip tik leisti vystytis jūsų draugystei ir stebėti, kaip ji vystosi. Neskubinkite įvykių ir nepykite už smulkmenas. Stebėkite žmogų ir leiskite jam stebėti jus. Laikas ir parodys, ar verta tikėti tuo, ką sako, ar ne.

Jei žmogų prie savęs prisileisite, ilgainiui, pradėsite jį jausti. Jei tai bus jūsų žmogus, pajusti nebus sunku. Būkite su juo, bet jam neįkyrėkite, būkite jo ar jūsų draugų kompanijoje ir stebėkite jo elgesį prie jų su jumis, jo reakcijas. Jei elgiasi visiškai normaliai ir lygiai taip pat, kaip kad elgiasi, kai būnate vieni, tai jau yra pliusas.
Su žmogumi reikia bendrauti, kalbėtis, leisti laiką, patekti į įvairias situacijas (tiek geras, tiek blogas) ir stebėti. Tai yra vienintelis būdas, kuris gali leisti bent kiek pažinti žmogaus vidų.

Išbandykite visas gyvenimo suteiktas galimybes. Jei dabar su tuo žmogumi jaučiatės gerai, nenutraukite visko ir nespėliokite, verta ar ne. Tiesiog gyvenkite. Viskas į patirtį!

Įvertinkite šį įrašą:

Vidutinis įvertinimas 0 / 5. Vertintojų: 0

Kol kas įvertinimų nėra.