Intervius su renginių organizatore Jūrate Čipkuviene: „Nėra padėties, be išeities!“

Pristatome interviu su vestuvių planuotoja ir renginių organizatore Jūrate Čipkuviene. Jūratė padėjo įgyvendinti ne vienas vestuves, surengti įmonės vakarėlį bei asmenines šventes. Vestuvių planuotoja papasakos apie šio darbo privalumus ir trūkumus bei su kuo tenka dažniausiai bendrauti planuojant vestuves. Interviu metu Jūratė atskleidė iš kur semtis įdėjų, tokiam kūrybiškam ir veikliam darbui.

Kaip kilo mintis užsiimti renginių organizatorės veikla?

Keletą metų teko dirbti personalo vadove, stogų dengimo kompanijoje.Tai buvo įmonių grupė, kuriai priklausė mokymų bei renginių organizavimo įmonės. Kai galėdavau, visada mielai prisidėdavau organizuojant bendrus įmonės renginius ir nuolat mąsčiau, kad tai tikriausiai ir yra mano pašaukimas. 2009 m. įmonė bankrutavo ir atėjo laikas galvoti ką toliau daryti.

Tuo metu, kolegė jau buvo įkūrusi savo įmonę, kuri organizavo renginius vaikams. Ji pasiūlė prisijungti ir plėsti paslaugų sferą – pradedant organizuoti įvairius renginius ir asmenines šventes. Visi, kas tik galėjo, ypač tie, kas dirbo renginių organizavimo srityje, patarinėjo ir bandė įtikinti, kad nesiimčiau vestuvių organizavimo verslo.

Turėjo būti sunku atsilaikyti prieš tokį požiūrį ir siekti savo tikslo.

Kaip tyčia – pirmas užsakymas ir buvo vestuvės. Buvo nerimo ir daug abejonių, bet viskas pavyko puikiai. Po šios šventės įgavau pasitikėjimo savimi ir noras tai tęsti toliau tik sustiprėjo. Vėliau, vestuvės sekė vienos paskui kitas. Supratau, kad tikrai „sėdžiu savo rogėse“ ir tai, kad vestuvių planavimas bei organizavimas man iš tiesų patinka.

Tikriausiai turėjote savų lūkesčių pradėjus dirbti šį darbą?

Lūkesčiai buvo tokie, kad klientai liktų patenkinti mūsų darbu, o pats darbas teiktų pasitenkinimo jausmą.

Iš Jūsų emocijų suprantu, kad darbas tikrai įdomus ir labai patinka. Gal įvardintumėte, kokie didžiausi šio darbo privalumai?

Pirmiausiai, dirbu savo mėgstamą darbą, keliauju po Lietuvą, susitinku su įvairiais žmonėmis ir niekada nejaučiu rutinos.

Skamba, kaip svajonių darbas. Tačiau pasitaiko ir sunkesnių akimirkų darbe?

Kai darbas patinka ir „veža“ – nieko sunkaus nėra. Fiziškai pavargstame, ypač tuomet, kai renginių labai daug – ypatingai vasarą ir per Kalėdas, bet užsakovų padėkos ir nesuvaidintos emocijos – atperka viską.

Ar vestuvių planuotojos diena gali priminti įprastinę darbo dieną?

Kiekviena diena yra vis kitokia – su naujomis pažintimis ir patirtimis. Susitikimai, skype pokalbiai, detalių derinimas – kasdienybė, bet ji maloni..

Su kuo dažniausiai tenka bendrauti organizuojant vestuves?

Visų pirma su jaunaisiais, kartais su jų tėvais ir net svečiais (šypsosi). Taip pat su dekoro, įvaizdžio specialistais, techniniu, aptarnaujančiu ir kitu reikalingu personalu, be kurio neįsivaizduoju planuojamų vestuvių.

Kokie yra svarbiausi dalykai norint suorganizuoti geras vestuves?

Geras nusiteikimas, susikalbėjimas, pozityvus požiūris į negatyvius dalykus bei viskam atviri jaunieji.

Renginių organizatoriaus veikla labai įdomi ir kūrybiška. Iš kur semiatės idėjų?

Idėjos gimsta savaime. Matau detales, turiu planuojamos šventės išankstines vizijas, kartais idėjas atneša patys jaunieji.

…kelionės, pamatyta nuotrauka, perskaitytas straipsnis, suvalgytas saldumynas, vaikai, atsiųsta atvirutė, išgirsta mintis, besikeičiantis oras…. vardinti toliau? (šypsosi)

Gal prisimenate kokia buvo įsimintiniausia šventė, kurią teko organizuoti?

Įsimintinas vienas pirmųjų renginių, prie kurio organizavimo prisidėjau dar tiesiogiai nedirbant šio darbo. Ilgam atmintyje išliks ir vienos vestuvės (organizuotos 2013 m.), kurios buvo tarsi iššūkis sau. Būtent tai suteikė be galo daug patirties ir to vidinio katarsio, kuris iki ašarų jaudina dar šiandien. Geri prisiminimai – tai postūmis tobulėti ir eiti pirmyn.

Kaip kilo idėja sukurti tinklapį linksmadieniai.lt?

Tai reikalinga ne tik man, bet ir visai komandai. Čia yra visa informacija, kuria mielai dalinamės su visais (šypsosi).

Paskutinis klausimas, koks yra Jūsų gyvenimo moto?

Nėra padėties, be išeities!

Įvertinkite šį įrašą:

Vidutinis įvertinimas 0 / 5. Vertintojų: 0

Kol kas įvertinimų nėra.