Interviu su ezoteriku Mindaugu Stravinsku: “Jei chaosas galvoje, tai ir gyvenime bus chaosas“

„Jei chaosas galvoje, tai ir gyvenime bus chaosas.“ kalbėdamas apie minčių svarbą kiekvieno iš mūsų gyvenime teigia ezoterikos mokslų daktaras Mindaugas Stravinskas. Antrojoje interviu su ezoterikos mokslų daktaru Mindaugu Stravinsku dalyje kalbėjomės apie teigiamų ir neigiamų minčių poveikį žmogaus gyvenime ir ezoterikos pagalbą bandant prisišaukti laimę. Taip pat, skaitydami interviu sužinosite, ar prietarais iš tiesų verta tikėti, o gal tai tik bobučių pasakos, bei ką daryti, jei tapai prakeiksmo auka. Kokie amuletai yra patys veiksmingiausi ir kaip prisijaukinti meilę? Jei Jums visa tai įdomu, atsakymus rasite šiame interviu.

Papasakokite plačiau apie minčių galią žmogaus gyvenime.

Mokslininkai įrodė, kad žmogaus galvoje per 1 sekundę atsiranda apie 5-8 minčių – tai siaubingai didelis kiekis. Žmogaus smegenys perkrautos, todėl žmogus negali atsipalaiduoti ir nuo to labiausiai kenčia jo psichinė būsena. O nuo žmogaus psichinės būsenos viskas priklauso: šeima, darbas, tarpusavio santykiai, visuomeninė padėtis, miegas ir kiti dalykai. Šiuolaikinis žmogus jau nesugeba blaiviai mąstyti. Tai iššaukia mūsų technologijų išradimai. Žmogus pamažu tampa robotu. Kol dar turim telefoną rankose, tai viskas gerai, bet neduok Dieve jį pamestumėme. Viskas. Žmogus netenka visko. Gyvenimas sustoja. Ir tai tikrai ne fantazija, bet tikra realija.

Tokie žmonės perka tik tai kas reklamuojama per televizija. Viskas yra kuriama tam, kad žmogus galėtų kuo mažiau galvoti. Jau vaikams užduodamos tokios užduotys, kurias reikia tik atmintinai išmokti. Loginio mąstymo beveik neliko. Toks žmogus praranda bet kokį norą ką nors kurti, juk užtenka tik pareikalauti, turėk dar pinigų ir viską gausi. Mintys yra energija, o energija materializuojasi. Jei chaosas galvoje, tai ir gyvenime chaosas. Tam kad mintis materializuotųsi reikia, kad ta mintis gautų kuo daugiau energijos. Gaudama daugiau energijos ji tampa vis tankesnė ir tankesnė, kol galų gale ji tampa mums matoma. Juk visi materialūs daiktai yra tik sutankinta energija.

Ezoterikas minčių srautą sumažina iki minimumo, o kartais ir visai jį panaikina. Todėl ezoterikoje ir sakoma, kad mintys materializuojasi ir tai yra tikra tiesa. Džiugu matyti, kada kuriasi žmonių būreliai, kursuose mokoma kaip sustabdyti savo minčių srautą, vedamos įvairios meditacijos, atsipalaidavimo pratimai, mokoma įvairių masažų. Žmogaus proto galimybės dar neištirtos. Todėl mokinkimės blogą nuotaiką paversti linksmumu, pyktį – gerumu, neapykantą – meile. Ilgai laukti tikrai nereikės – pasaulis taps daug gražesnis.

Tibeto patarlė sako: „Kokios tavo mintys, tokios tavo ir ligos“. Kas dar nori toliau sirgti? Nenorit? Pakeiskit savo mintis. Žmogus turi mirti ne nuo ligų, bet nuo senatvės. Ir viskas yra Jūsų pačių rankose. Daugiau pozityvumo, ramybės, tolerancijos, supratimo, užuojautos ir meilės – daugiau kūrybos ir mūsų pasaulis pasikeis.

Kas padeda sukurti gerą atmosferą namuose?

Nekalbėsiu apie Feng shui galią. Apie ją jau yra labai daug prirašyta. tik prisiminkite vieną dalyką, kad viskas yra gerai, kas yra su saiku. Tik nedarykite iš to ritualo ir per daug nesureikšminkite, nes baimė, kad taip reikia padaryti, o ne kitaip, pritrauks tik dar didesnes baimes.

Geros atmosferos garantas namuose tai visų esančių žmonių tuose namuose tarpusavio santykiai. Vyras šeimoje turi pastatyti sienas, o žmona tą patalpą turi užpildyti savo energija. Jei moteris namuose yra rami, tuomet ir energija namuose bus rami. Vyrai saugokite savo žmonų ramybę, tuomet namai taps jaukiu lizdeliu.

Labai gerai, kada vyras su žmona išsirenka sau patinkančius paveikslus, tik reikia prisiminti, kad paveikslų galia yra labai didelė, todėl jie turi abiems patikti. Labai svarbu veidrodžiai. Tik nedėkite jų miegamajame, kad atsigulus galima būtų save matyti. Apie veidrodžių poveikį irgi yra labai daug prirašyta, ten slypi daug tiesos.

Jokiais būdais virtuvėje nesipykite ir nesiaiškinkite tarpusavio santykių. Virtuvė – tai namų altorius.

Ir aišku apversta pasagėlė ir varpelis virš lauko durų tikrai išsklaidys blogąsias energijas.

Ar galima ezoterikos pagalba prisišaukti laimę meilėje, jei tarkim ilgai nepavyksta susirasti tinkamo partnerio?

Meilė ezoterikoje užima labai svarbią padėtį. Tačiau ta meilė yra daugiau dangiška nei žemiška. Dangiška meilė sako: „Jei myli, tai paleisk“, o žemiška: „Jei myli, tai nepaleisk, laikyk, niekam neduok ir su niekuo nesidalink“. Jaučiate skirtumą? Ezoterikoje galioja toks Visatos dėsnis – panašus traukia panašų. Tai reiškia, kad žmogus pritraukia tai, koks yra pats.

Meilės jausmas žmogui duodamas tik vieną kartą, todėl niekada nežudykite meilės. Jei jau nužudėte, tuomet ilgai gali tekti jos laukti. Meilės negalima prisišaukti ar dar kokiais kitais būdais ją prisivilioti, net įsikalbėti negalima, vis tiek vieną dieną ateis atpildas. Meilė ateina nekviečiama ir tiktai tada, kada žmogus yra apsivalęs dvasiškai. Jei žmogus gyvena kančioje, tuomet tokiame žmoguje meilei ne vieta, bus tik prisirišimai.

Magija irgi nepadės. Kažkada vergas pradeda kovoti ir beveik visada nužudo savo šeimininką – kankintoją. Tikras ezoterikas labai retai kada naudojasi magija, tai įvairiausių būrėjų, magų, raganių ir raganų sfera.

Ezoterikas neburia, jis naudojasi tik Visatos dėsniais. Ezoterikoje magija yra labai paprasta: Jei ieškote sau tinkamo partnerio, tuomet iš pradžių pamilkite save. Vienai merginai aš pasakiau, kad ji susiras tokį vaikiną, kokia ji pati yra ir man patiko jos nuoširdus atsakymas: „ Ne. Tokio aš tikrai nenoriu“.

Kaip suprasti, kad tave kažkas nužiūrėjo ar prakeikė ir ką tokiu atveju daryti?

Ezoterikas prakeikimus ir nužiūrėjimus pamato žmogaus auroje, jie labai gerai matomi. Prakeikto žmogaus pojūčiai skiriasi nuo nužiūrėto. Nužiūrėtas žmogus dažniausiai nei šio nei iš to suserga peršalimo liga, atsiranda bendras organizmo silpnumas, apima negili apatija, nenoras ką nors daryti, netenkama jėgų. Visai kitaip su prakeikimais. Prakeikimas iššaukia didžiulę depresiją, pradeda viskas nesisekti, nieko nesinori, dingsta bet koks džiaugsmo jausmas.

Daugelis žmonių, bet kokį tai nesisekimą nurašo į nužiūrėjimus ir prakeikimus. Tai neteisingas požiūris ir jiems dar paantrina įvairiausi būrėjai. Per savo ilgametę praktiką aš susidūriau tik su 4 tikrais prakeikimais, visi kiti buvo tik nesąmoningas žmonių neišmanymas. Žmogus – pats sau priešas.

Daugiausiai laiko save prakeiktais tie žmonės kurie prieš tai gyveno neharmoningą gyvenimą. Lipo per kitų galvas, viską darė tik sau, pas juos daugiau reikalavimų negu davimo ir kada jiems užsisuka sėkmės kranelis, tuomet jie iš karto puola ieškoti kaltų išorėje. Aš taip gerai gyvenau: vogiau, kovojau, sukčiavau ir matai mane pagavo. Gelbėkit mane, juk aš toks geras, kiti daug blogesni. Padarykit kokią magiją arba mane kažkas prakeikė. Padarykit vėl mane tokiu pačiu, nubauskite sistemą, nes ji man neleidžia gerai gyventi. Taip mąsto daugelis prakeiktųjų.

Ramus, viskuo patenkintas žmogelis niekada neis pas ezoteriką, arba būrėją ir nereikalaus, kad jam nuimtų prakeikimą, nes jis puikiai supranta, kad jis pats yra savo Laimės kalvis, o visiems kitiems Laimė yra išsikovojamas dalykas, todėl ezoterikas daugeliui žmonių negali padėti, nes tam reikalingas abipusis darbas.

Yra ir tikrų prakeikimų ir nužiūrėjimų. Nuo jų apsaugos kaip ir nėra. Tik harmoningo žmogaus niekas negali paveikti, nebent tik tikslinis ar tikro mago pasiųstas prakeikimas, bet tai jau vienetiniai atvejai.

Nuo nesąmoningų gyvenimiškų prakeikimų ir nužiūrėjimų mus gali apsaugoti: savo organizmo imuninės sistemos stiprinimas, sportas, meditacija, joga, dienos ritmas, mažiau televizoriaus, o daugiau pasivaikščiojimų, maistas, malda, grynas oras, ramesnis požiūris į iškilusias problemas.

O, kad nužiūrėjimai ir prakeikimai jus veiktų stipriau vartokite daugiau alkoholio, rūkykite, keikitės, rūpinkitės tik savimi, žiūrėkite televizorių, sėdėkite prie kompiuterio, loškite kortomis ir žaiskite kitus azartinius žaidimus. Patikėkite, nei amuletai, nei talismanai jūsų neapsaugos ir nepadės, kol jūs nenustosite ieškoti kaltų išorėje.

Ezoterinių Mokslų Akademijoje galima atlikti PSI testą. Gal galite plačiau papasakoti apie šį testą?

Tai unikalus eksperimentas, kuris paremtas Tikimybių teorija. Šitam eksperimentui mane pastūmėjo knyga „PSI pratimai“. Joje įvairūs mokslininkai remdamiesi Tikimybių teorija iškėlė teoriją, kad galima nustatyti žmogaus paranormalius sugebėjimus. Eksperimentas labai paprastas. Jis vadinasi „DVI KORTOS“. Yra pagamintos specialios neperšviečiamos kortos su skaičiais. Testuojamasis turi atspėti iš dviejų kortų turi atspėti kurioje kortoje skaičius yra didesnis, arba mažesnis. Pagal Tikimybių teorijos specialius paskaičiavimus galima teigti, kad jei testuojamasis atspėjo, šio eksperimento atveju, nuo 132 iki 168 kortų derinius, tuomet jis yra NORMALUS, kaip ir visi žmonės, tačiau jei jo atspėjimų skaičius viršimo ribą, tuomet jis skaitomas „ĮTARTINU“.

Šitą testą atliko ir žurnalistai. Jų PSI atspėjimų skaičius pateko į normalių žmonių ribą. Iš 92 testuojamųjų, tik kelių žmonių PSI rodiklis truputį viršijo normalių žmonių ribą. Gal todėl visi parapsichologai, aiškiaregiai, būrėjai bijo ir nesidaro šio testo. Žmogui, kuris atliko testą išduodamas pažymėjimas su jo PSI koeficientu. Testo trukmė 1.5 – 2 val.

Maloniai visus prašome pasitikrinti savo PSI sugebėjimus ir nušluostyti save reklamuojamų parapsichologų, aiškiaregių nosį (šypsosi).

Ar amuletai padeda pritraukti laimę ir sėkmę bei kokie?

Amuletų yra įvairių: nuo stiklinių iki geležinių, bet patys geriausi tie, kuriuos pasidaro pats žmogus. Ar pats amuletas pritraukia sėkmę, tai didelis klaustukas, tačiau, kad sėkmę pritraukia mūsų tikėjimas, tai manau niekam nekelia abejonių, taip ir yra. Įvykius keičia ir daiktai kuriais mes naudojamės ir mūsų mintys. Joks amuletas jūsų neapsaugos nuo šalčio, lietaus, nuo jūsų žioplumo ar peršalimo. Reikia atsibusti ir pagaliau suprasti, kad mes patys esame atsakingi už savo gyvenimo kokybę. Kiekvienas daiktas turi turėti savo vietą. Fontanas šalia miegančiojo pinigų nepritrauks, bet, kad naktinį šlapinimąsi tai tikrai gausite. Todėl padaryti amuletai ir talismanai yra tik nereikalingas pinigų mėtymas. O nepagarba pinigams, prišauks tiktai dar didesnes finansines problemas ir joks amuletas čia tikrai nepadės.

Ezoteriko padarytas amuletas sustiprina, to žmogaus kuris dėvi tą amuletą, energetinį lauką. O stiprus energetinis laukas, sustiprina žmogaus pasitikėjimą, o labiau pasitikintis savimi žmogus padarys daugiau negu savimi nepasitikintis.

Labai svarbus žmogaus laimės ir sėkmės faktorius – mūsų tikėjimas. Daugiau tikėkite savo artimaisiais, nes jie yra patys geriausi mūsų amuletai ir talismanai. Jei santykiai geri, tuomet ir pinigai, laimė ir sėkmė bus nuolatinis jūsų palydovas.

Ar verta tikėti prietarais ir kokiais?

Jautrus žmogus viskuo tiki, nes bijo, o štai savimi pasitikintis žmogus eina ir niekas jo nesustabdo. Šiaip tai žmogus labai silpna būtybė. Daugelis žmonių neturi tikėjimo. Viltis nors ir „durnių motina“, tačiau motina savo vaikus myli. Reikia stiprinti savo valią. Žmogus žino, kad „Coca Cola“ nuodija organizmą, tačiau vis tiek ją geria. Mes daug ką žinom, tačiau elgiamės visai kitaip. O juk prietarai, tai tokie patys perspėjimai, kaip ir pasakymas, kad „Coca Cola“ tai nuodas, tik jie pasireiškia simboliais. Sapnai – tai irgi simbolių kalba. Simbolius reikia mokintis skaityti – tai didelis menas. Kiekvienas žmogus gali pasidaryti savo simbolių skaitymo knygą. Reikia tik užsirašinėti sapnus ir stebėti įvykius aplink save, kas tuo metu įvyksta. Todėl prietarai, kaip ir sapnai pasireiškia mūsų gyvenime simbolių kalba. Tačiau visur reikalingas saikas. Nereikia visko nurašyti simboliams, juk dar esate jūs patys.

Pavyzdžiui, per verbų sekmadienį priimta suduoti su verba per to žmogaus nugarą, kuriam linkite sveikatos. Bet tas, kuris suduoda jums per užpakalį, linki jums blogo. Ir jei kas nors netyčia jums suduos per užpakaliuką su verba, jūs tiesiog nesąmoningai pajusite, kad tas žmogus jums linki blogo. Galvodami apie blogį, jūs ir pritrauksite blogį. Taip materializuosis prietaras. Todėl, ne viskuo reikia tikėti.

Prietarai, kaip ir sapnai yra ateinantys iš praeities, perspėjantys ir pranašiški. Todėl, kol dar nemokate skaityti simbolių, geriau kreipkitės į savo Dvasinį Mokytoją, o jei tokio neturite, kreipkitės į būrėją. Ir būtinai turite suprasti, kad visada reikalingi energetiniai mainai. Už ženklo išaiškinimą, palikite nors keletą litų. Skūpus moka du kartus.

Gerbkite tą žmogų kuris daug savo laiko skyrė mokslams. Nes jis mokinosi, kol jūs buvote užsiėmęs savo reikalais. Sumokėdami, jūs kaip atveriate kelią, tos minties materializavimuisi. Patikėkite, tai tikrai veikia.

Dėkojame Mindaugui Stravinskui už nepaprastai įdomius interviu ir linkime visokeriopos sėkmės ateityje!

Įvertinkite šį įrašą:

Vidutinis įvertinimas 0 / 5. Vertintojų: 0

Kol kas įvertinimų nėra.