Kaip greičiau parduoti rūbus?

Pabandyk tą daryti taip:

  1. Paieškok dėvėtų drabužių parduotuvių savo mieste. Pasakmbink joms ir paklausk, kokių rūšių drabužius jos priima. Jeigu jie nepriima, paklausk, kada pradės priimti.
  2. Prieš parduodama sutaisyk savo drabužius. Jei jie turės dėmių, skylių, jiems trūks sagų, vargu ar juos paruosi, nesvarbu kokie puikūs tie drabužiai būtų. Pirkėjai ieško drabužių, kurie atrodytų visai arba beveik nauji.
  3. Viską iškalbk ir išlygink. Drabužis visada geriau atrodys ant pakabos negu sulankstytas krepšyje. Kad apykaklės išlaikytų formą, papurkš jas trupučių purškiamo krakmolo.
  4. Gali drabužius parduoti nebūtinai parduotuvėse. Neblogas variantas juos pardavinėti ir eBay arba lietuviškuose skelbimų tinklalapiuose. Taip tavo drabužiai pasieks platesnį prikėjų ratą, be to, nereikės matyti, kaip kažkas kitas pardavinėja tavo daiktus. Nuo to gali būti gėda. Tik dar pagalvok apie drabužių siuntimą ir keliones iki pašto įstaigos.
  5. Netingėk pasivažinėti. Jeigu turi daug drabužių ir vietinės parduotuvės jų nebepriima, pasiieškok parduotuvių kur nors toliau. Pavažiuok į miestelius už 30-50 km. Tik pirma joms paskambink, sužinok kur jos yra ir ką priima.
  6. Jeigu turi drabužių, kurių, tavo manymo, gali prireikti tavo šeimai ir draugams, pabandyk jiems juos parduoti. Neužsikelk per daug kainos, gal tik pusę to, kiek sumokėjai pati. Bet tai gali padėti tau atsikratyti daugelio drabužių.
  7. Pasiimk likusius drabužius ir nunešk juos į vietinį blusų turgų. Gal gausi tik porą eurų, bet taip geriau, negu išmesti drabužius į šiukšlyną. Tai taip pat puikus būdas atsikratyti tų drabužių, kurių nepriėmė parduotuvės, arba jei jie turi kokių defektų. Taip pat galima parduoti ir senus batus.

http://www.wikihow.com/Sell-Used-Clothing

Įvertinkite šį įrašą:

Vidutinis įvertinimas 4.5 / 5. Vertintojų: 2

Kol kas įvertinimų nėra.