Kokias daržoves lengviausia auginti šiltnamyje?

Kadangi pastaruoju metu šiltnamiai išpopuliarėjo, išvesta daržovių veislių, pritaikytų auginti šiltnamiuose. Kai kurios daržovės auga šiltnamyje geriau negu kitos – ar dėl erdvės reikalavimų, ar dėl aplinkos sąlygų.

Ankstyvos lapinės daržovės. Šiltnamiams labai tinka visos salotų, špinatų ir kitų lapinių daržovių veislės. Jas auginti galite tol, kol temperatūra jūsų šiltnamyje nenukrinta žemiau 10C.

Pomidorai ir paprikos. Megstamiausios šiltnamio daržovės – pomidorai ir visokių veislių paprikos. Kadangi vietos yra ribotai, pasirinkite ištįsusias pomidorų veisles, o ne krūmingas. Pomidorai ir paprikos, kurie yra specialiai išvesti auginti šiltnamiuose, užaugins geriausią derlių. Augalų genėjimas taip pat padidins derlių ir padės kontroliuoti ligas. Prisiminkite, kad šiltnamiuose nėra natūralių apdulkintojų – bičių, todėl jums reikės lengvai papurtyti augalus ir naudoti mažą teptuką. Vaisius skinkite pilnai prinokusius – tada bus geriausias skonis.

Agurkai ir baklažanai. Juos lengva auginti ir derlius būna nemažas. Kad gautumėte kuo didesnį derlių, kruopščiai genėkite augalus, kad jie išsikrūmytų, bet neišplistų. Juos, kaip ir pomidorus bei paprikas, teks apdulkinti pačiam.

Sėkmės!

http://www.gardenguides.com/107432-vegetables-grow-greenhouse.html

Įvertinkite šį įrašą:

Vidutinis įvertinimas 1 / 5. Vertintojų: 1

Kol kas įvertinimų nėra.