Kaip suliekninti blauzdas, bet nepadidinti raumenų masės?

Iš tikrųjų, nesitikėkite, kad pavyks numesti riebalų tik nuo kojų. Organizmas riebalus paverčia energija, kai sportuojate arba kai laikotės dietos. Deja, organizmas riebalus nuima nuo bet kur, ir ne visuomet nuo ten, kur jūs norite. Net jeigu mankštinate tik vieną kurią kūno dalį, nemanykite, kad staiga jūsų blauzods sulieknės, o bendras svoris nenukris.

Suliekninti kojas galima šitokiais būdais:

1. Darant visokius pratimus

 1. Vaikščiokite – tai pats paprasčiausias pratimas kojoms. Naudokitės žingsniamačiu. Turėtumėt pamėginti kasdien nueiti po 10000 žingsnių. kad vaikščiojimas mažiau vargintų, apsiaukite kokius plokščiapadžius batus arba sportbačius. Jei rimtai vaikščiosite, rezultatai gali pasimatyti jau po mėnesio.
 2. Bėgiokite. Bėgiojant sunaudosite daugiau energijos ir atitinkamai numesite daugiau riebalų. Darykite tai mažiausiai triskart per savaitę. Bėgiojimui pasirinkite lygų kelią, nes nuo bėgimo į kalną priaugs blauzdų raumenų.
 3. Važinėkite dviračiu – paprastu arba stacionariu. Važinėjimas sudegina ypač daug kalorijų – 500-600 per valandą, dėl to tai yra vienas geriausių pratimų, norint numesti svorio.
 4. Darykite paprastą pratimą ant grindų. Atsigulkite ant nugaros, kojas laikydama ant grindų. Rankas pasidėkite šalia savęs. Sulenkite vieną kelį. Tada kita koja spirkite kiek galima aukščiau ir grąžinkite ją ant grindų. padarykite 60 tokių spyrių, tada kita koja – vėl 60.
 5. Sukiokite kojas. Atsigulkite ant dešinio šono, kairiąją ranką pasidėjusi prieš save dėl pusiausvyros. Kairiąją koją iškelkite ir sukiokite. Padarykite 60 apsukimų, tada pakeiskite puses ir padarykite dar 60 su kita koja.
 6. Šokinėkite ant batuto. Šokinėjimas ir linksmas užsiėmimas, ir degina kalorijas. Jis mankština raumenis, dėl to atrodysite labiau pasitempusi.
 7. Darykite pilatesą. Pilatesas yra ideali mankšta kojų liekninimui. Liemens raumenų mankštinimas degina riebalus labiausiai norimose vietose, ir labai tinka žmonėms, kurie nenori, kad į juos besimankštinančius kas nors žiūrėtų.

2. Pratimai sporto salei

 1. Plaukiokite. Nueikite į baseiną, kai jame nebūna daug žmonių. Plaukiojimas yra idealus būdas sudeginti kojų riebalams ir sustiprinti raumenims.
 2. Naudokitės stabilumo kamuoliu. Gulėdama ant kilimėlio, pasidėkite prišais save didelį kamuolį. Padėkite ant jo kojas, pakelkite klubus ir lėtai ridenkite kamuolį link klubų. Darykite tai tol, kol daugiau nebegalėsite ridenti, ir žiūrėkite, kad jūsų klubai nenukristų ant grindų.
 3. Mankštinkitės ant ėjimo treniruoklio be įkalnės. Naudojantis įkalne auga blauzdų raumenys. Naudokite mažą pasipriešinimą.

3. Sveikas maistas

 1. Valgykite daugiau baltymų. Jie yra sotūs ir palaiko raumenų tonusą. Žiūrėkite, kad jūsų valgiaraštyje būtų žuvies, vištienos ir kalakutienos.
 2. Kasdien valgykite vaisių ir daržovių. Iš jų gaunate balastinių medžiagų, kurios gali padėti sumažinti riebalų kiekį.
 3. Gerkite daug vandens. Jo turėtų būti 8-10 stiklinių per dieną. Vanduo ne tik padeda išsivalyti toksinams iš organizmo, bet ir palaiko jūsų odą drėgną bei lygią.
 4. Venkite maisto, turinčio daug riebalų ir cukraus. Jame yra daug tuščių kalorijų, kurios nesuteikia jums energijos, bet verčiau sandėliuoja ją kojose.
 5. Venkite pernelyg sūraus maisto. Jis neleidžia jūsų odai drėkintis. Pavyzdžiai – sūdyti žemės riešutai ir popkornai.

Žinokite, kad rezultatams pasireikšti reikės šiek tiek laiko. Daug žmonių netenka kantrybės ir meta viską prieš pat pasirodant rezultatams. Jie kokį mėnesį dirba kaip arkliai, nepamato jokio rezultato ir pasiduoda. Svarbiausia – nenuleisti rankų. Sėkmės!

http://www.wikihow.com/Get-Skinnier-Legs

Įvertinkite šį įrašą:

Vidutinis įvertinimas 2.3 / 5. Vertintojų: 3

Kol kas įvertinimų nėra.