Ką reiškia sapnuoti 3 kates?

Katės yra naminiai draugai, sulaukėjusios siaubūnės arba menininkų mūzos, priklausomai nuo to, kaip jos jums atrodo. Sapne jos gali reikšti daug ką, priklausomai nuo konteksto. Apskritai jos dažniausiai reiškia mūsų moterišką ir intuityvią pusę. Taigi kaip išsiaiškinti, ką katės reiškia būtent jūsų atveju?

  1. Užsirašykite savo sapną. Aiškinantis bet kokį sapną, geriausia pirma jį užsirašyti. Tai ne tik padės jį atsiminti ateityje, bet ir padės atkurti sapno eigą.
  2. Žinokite, kad katėms sapne reikės asmeninių interpretacijų. Katė kaip sapno simbolis gali reikšti daug ką; ji atspindi kačių paslaptingą, nepriklausomą ir nepagaunamą prigimtį. Galima drąsiai sakyti, kad kačių pasirodymas sapne yra šauksmas jūsų intuityviai prigimčiai, jūsų poreikiui padaryti kai kuriuos instinktyvius ir savim pasitikinčius sprendimus dėl kokio nors reikalo arba žmogaus.
  3. Įsidėmėkite tų kačių spalvą. Ši spalva yra reikšminga ir turėtų būti interpretuojama pagal spalvų reikšmę sapnuose. Juoda katė nebūtinai reiškia nesėkmę; ji turėtų būti interpretuojama pagal sapno kontekstą, o ne pagal prietarus.
  4. Atkreipkite dėmesį į jų elgesį bei manieras. Pvz., jei katė riečia nugarą ir purkštauja, tai gali būti pasąmonės perspėjimas laikytis nuo ko nors toliau, arba kad kas nors jums netinka. Meili ir murkianti katė gali reikšti, kad esate patenkintas savo gyvenimu ir supamas mylimų žmonių.
  5. Įvertikinkite „devynių gyvybių“ reikšmę sapne. Katės dažnai būna siejamos su išlikimo idėja. Gal yra kas nors, ką jums tenka iškęsti pastaruoju metu, ir nesate tikras, kad tai pavyks? Katės pasirodymas sapne gali reikšti, kad pro visa tai praeisite laisvai, elegantiškai ir nepaliestas.
  6. Įvertinkite savo dabartinius poreikius, kurie jums gali padėti išsiaiškinti kačių reikšmę sapne. Katės yra nepriklausomi gyviai, žinantys, kaip išlikti ir kada plaukti pasroviui. Jūsų nuojauta gali mėginti jums pasakyti, kad jums reikia daugiau nepriklausomybės arba kad jūs klestite, būdamas nepriklausomas, priklausomai nuo sapno konteksto. Arba ji gali jums sakyti, kad nereikia stengtis plaukti prieš srovę, o verčiau stengtis gyventi kaip katė – paprastai, elegantiškai, bet budriai žvelgti į aplinkinį pasaulį.

Žodžiu, geriausiai tokį sapną galite išsiaiškinti jūs pats, peržvelgęs jo kontekstą ir savo dabartinį gyvenimą Sėkmės!

http://www.wikihow.com/Interpret-a-Dream-Involving-Cats

Įvertinkite šį įrašą:

Vidutinis įvertinimas 3.3 / 5. Vertintojų: 8

Kol kas įvertinimų nėra.