Kaip išmokti valdyti sapnus?

Sapnai gali būti dviejų rūšių – tie, kuriuose tu nesuvoki kad sapnuoji, ir tie kuriuose tą suvoki. Aišku, lengviau valdyti tuos sapnus, kuriuose suvoki kad sapnuoji, bet ne visada. Kartais net jei nežinai kad sapnuoji, tokį sapną net labai būna įmanoma valdyti.

Ape sapnų valdymą dažnai būna klaidingai manoma, kad tą galima padaryti akimirksniu ir taip, kaip nori. Bet taip nėra – protas yra pernelyg sudėtingas, kad veiktų tokiu būdu. Nors pasitikėti savim ir tikėti, kad pasieksi savo tikslus yra geras dalykas, kartais norint išmokti valdyti sapnus tenka pasitreniruoti. Pradžioje galite savo sapnus valdyti tik truputį, pvz., pakeisti sceną arba situaciją, arba savo veiksmus, bet greičiausiai šiek tiek užtruks, kol išmoksite sapnus valdyti pilnai. Taip yra dėl to, kad sunku apibrėžti, kiek pastangų turite įdėti, kad sapne kas nors pasikeistų. Kartais pasikeitimai įvyksta lengvai, o kartais neįvyksta, nors tu ką. Svarbu, kad nepradėtumėt dėl to siusti, nes jeigu taip bus, greičiaisiai pabusite iš miego.

Kad galėtumėte valdyti sapnus, svarbiausia yra tikėti, kad tai įmanoma. Jeigu sapne bandote ką nors pakeisti, bet netikite kad pavyks, tai greičiausiai ir nepavyks. Bet jeigu dėsite per daug pastangų ką nors pakeisti sapne, labai gali būti, kad atsibusite, todėl mėginkite ramiai pakeisti kai kuriuos sapno aspektus – tiesiog pagalvokite, ką norėtumėte pakeisti, ir įsivaizduokite, kad tai įvyksta. Turėkite omeny, kad jums reikėtų išbandyti visokių nuotykių, kad ir populiarų sapnuose skraidymą. Jeigu neišeina, pabandykite ką nors kitą. Jei vis tiek neišeina, tada sapne tiesiog plaukite pasroviui ir vietj to bandykite kontroliuoti savo veiksmus. Čia gali labai padėti ir žodinės komandos: jeigu norite, kad sapne įvyktų toks ir toks dalykas, ištarkite tai garsiai. Kartokite tai dar ir dar kartą, ir bandykite įsivaizduoti tą dalyką.

Kartais, kai norite, kad jūsų noras sapne išsipildytų, reikia įdėti šiek tiek kūrybiškumo. Pavyzdžiui, bandai sapne surasti kokį žmogų, bet neišeina? Tada paimkite telefoną ir paskambinkite jam… o tas žmogus gali staiga atsirasti tiesiai prieš jus. Jeigu norite, kad kas nors tiesiog stebuklingai atsirastų šalia jūsų, tai gali būti sudėtinga. Verčiau arba užsimerkite ir įsivaizduokite kad atsimerkus tas žmogus stovės prieš jus, arba įsivaizduokite, kad jį ar ją pamatysite pasukę už kampo. Visuomet priminkit sau, kad pats valdote sapną – tada gali būti, kad išsilaisvinsite iš nemalonių situacijų ir visiškai pakeisite sapno eigą.

Turėkit omeny, kad sapnų valdymas yra kaip ir bet koks kitas įgūdis – praktika yra būtina. Be to, kai kurie turi tam įgimtą talentą ir greičiau pasieks sėkmę negu kiti. Aišku, visada bus tokių, kuriems visada sunkiai seksis valdyti sapnus. Jeigu jums taip bus, nesiuskite ir nespauskite savęs. Ar turite tam sugebėjimų, ar ne, vis tiek jums gali būti linksma įgauti sapne sąmoningumo, o tai bent jau suteiks jums galimybę valdyti savo veiksmus.

Sėkmės sapnuojant!

Įvertinkite šį įrašą:

Vidutinis įvertinimas 5 / 5. Vertintojų: 1

Kol kas įvertinimų nėra.