Interviu su stilistu Kęstu Rimdžiumi: „Graži moteris nebevertinama tik pagal išvaizdą“

Mados pasaulyje atsidūręs, tik dėl to, kad turėjo aiškią karjeros viziją ir didelę motyvaciją siekti užsibrėžto tikslo. Įdomus ir stilingas interviu su ne mažiau žavia asmenybe, bene garsiausiu šalies stilistu Kęstu Rimdžiumi. Grožio patarimus dalijantis garsioms moterims, šį kartą savo patarimais pasidalino ir su mumis. Žinomas stilistas papasakojo kas svarbu, norint išlaikyti sveikus ir žvilgančius plaukus bei atskleidė stiliaus ABC, kuriuos, deja, kartais pamirštame. Kuo išsiskiria Italai mados pasaulyje? Kaip derinti drabužius tarpusavyje, kokios šių metų mados tendencijos? Atsakymus į šiuos klausimus sužinosite jau netrukus.

Nors kirpėjų Lietuvoje yra labai daug, tačiau Jūs esate pats žinomiausias. Kokia Jūsų sėkmės paslaptis?

Jokios paslapties nėra. Įstojęs į kirpėjų mokyklą žinojau kuo noriu būti ateityje, todėl tikslingai siekiau to kuo dabar esu. Aišku, žinonumas pats savaime neatėjo, todėl savo darbu ir nuolatiniu tobulėjimu stengiaus visiems įrodyti, kad nesu iš piršto laužtas. Be to jau būdamas 18 metų dėliojausi strategiją kaip tapti geriausiu ir žinomu savo srities profesionalu.

Ar buvo lengva siekti aukštumų, kuriose esate dabar?

Pradžia tikrai nebuvo lengva. Tik atvažiavęs iš Šiaulių į sostinę ir tuo metu įsidarbinęs viename grožio salone vos sudūriau galą su galu. Jau tada žinojau, kad norint tapti savo srities profesionalu reikia ne tik visą save atiduoti darbui, bet ir rūpintis savo kvalifikacijos kėlimu. Todėl nuolatos dalyvaudavau įvairiuose mokymuose, kursuose, seminaruose ne tik Lietuvoje, bet ir užsienyje. Be abejo man pasisekė, kad mano darbas – mano mėgstama veikla. Neslėpsiu ir to, kad prie viso to kas esu dabar prisidėjo, ne tik geras savo darbo išmanymas, bet ir būdo bei charakterio savybės, kurios neišvengiamai padeda suburti nuolatos augantį klientų ratą. To pasekoje įkurti įvaizdžio namai „Kukla Beauty Box“, kurie jau penktus metus sėkmingai vykdo ir plečia savo veiklą. Be to šiuose įvaizdžio namuose dirba geriausiai savo sritį išmanantys specialistai.

Ar galite save vadinti brangiausiu kirpėju Lietuvoje?

Brangiausiu – tikrai ne, bet manau, kad esu vienas iš geriausių.

Keletas Jūsų patarimų, kaip prižiūrėti plaukus šaltu metu?

Atsižvelkite į tai, kad šaltuoju metų laikotarpiu plaukai linkę sausėti, tampa šiurkštesni, silpnesni todėl iki tol naudotos plaukų priežiūros priemonės gali būti per silpnos. Stenkitės naudoti maitinamąsias, atkuriamąsias plaukų priemones: kaukes, plaukų aliejus, kurie yra būtini, kondicionierius. Kalbant apie plaukų kaukes – jas naudokite vieną kartą per savaitę, laikykite 30 minučių, kad visos veiklosios medžiagos įsigertų į plauką. Jeigu leidžia galimybės leiskite plaukams išdžiūti natūraliai, nes džiovintuvas dar labiau juos išsausina. Tokiu metų laiku stenkitės mažiau naudoti visas su karščiu susijęs plaukų priežiūros priemones: džiovintuvus, tiesinimo žnyples ir kitus, tačiau jeigu vis tik tenka jas naudoti nepamirškite priemonių skirtų apsaugai nuo karščio.

Pagrindinės plaukų priežiūros taisyklės norint džiaugtis gražiais ir stipriais plaukais?

Visų pirma teisingai pasirinkite plaukų meistrą, kuris ne tik rūpinsis Jūsų plaukais, bet ir parinks Jūsų plaukams tinkančias plaukų priežiūros priemones.Visų antra – negailėkite pinigų kokybiškam šepečiui, šukoms, džiovintuvui ar plaukų tiesintuvui. Ir trečia taisyklė – kirpkitės reguliariai. Dažnas kirpimas padeda plaukams atsigauti, ypač tai aktualu toms, kurios neišsiverčia be kasdieninio plaukų džiovinimo ar tiesinimo.

 Kokį žmogų galėtumėt pavadinti savo autoritetu? Kodėl būtent šis žmogus?

Autoritetais galėčiau įvardinti daugelį žmonių, kurie yra skirtingų sričių profesionalai. Tačiau nenorėčiau išskirti vieno, pats gyvenime nesistengiu lygiuotis į nieką ar būti panašus į kažką, tiesiog noriu būti individualus, kas mano nuomone, ir yra viena iš mano sėkmės paslapčių.

Kokias pagrindines taisykles reikia įsidėmėti derinant drabužius tarpusavyje?

Viena iš pagrindinių taisyklių – jeigu abejojate derindami drabužius spalviškai, rinkitės ne daugiau nei tris spalvas tarpusavyje. Kitas aspektas derinant drabužius į kurį būtina atsižvelgti tai, kad prieš pradedant formuoti garderobą išsiaiškinkite savo figūros tipą. Ir dar vienas patarimas – prieš išeinant į vakarėlį nusiimkite paskutinį daiktą kurį užsidėjote, nes dažniausiai jis nepasiteisina.

Jums teko dirbti ir mokytis Italijoje. Kuo ypatingas italų stilius ir grožio supratimas?

Italijoje žmonės išties labai gražūs ir stilingi. Jų stiliuje apstu elegancijos, skoningo drabužių suderinimo. Išskirtinio žavesio suteikia ir saulėje įdegusi oda. Akivaizdu, kad italų moterys ir vyrai tikrai mėgsta rūpintis savo išvaizda, be to pasižymi puikiu išlavintu stiliaus skoniu, paprasčiausiai jie tuo gyvena. Didžiausias išskirtumas Italijoje yra tas, kad mada šioje šalyje yra kultūros dalis. Nuo pat mažų dienų vaikas yra pratinamas prie skoningos, gražios aplinkos. Pasaulyje su niekuo nesumaišysite itališkos elegancijos ir pats žodis elegancija asocijuojasi su italų mados kūrėjais, tokiais kaip „Giorgio Armani“, „Dolce & Gabbana“ ir kitais.

Kaip apibūdintumėte gražią moterį?

Šiais laikais graži moteris nebevertinama tik pagal išvaizdą. Šią „sąvoką“ papildo ir gyvenimo būdas, charakterio savybės, elgesys viešoje erdvėje. Tai yra kaip puzzle, kurią sudėjus teisingai visa grožio samprata ir išsipildo. Gražios moterys yra tos, kurios nepersistengia besirūpindamos savo išvaizda, kurios tinkamu laiku ir tinkamoje vietoje sugeba suderinti įvaizdžius, taip pat nebijančios eksperimentuoti, atrodyti išskirtinai, seksualiai, sugebančios išryškinti savo privalumus bei paslėpti savo trūkumus, pavyzdžiui, jeigu turite gražius plaukus – nešiokite juos palaidus, truputį pasuktus, jeigu turite gražias lūpas – ryškinkite jas. Be to ir visos 2015 metų mados tendencijos diktuoja natūralumą. Garsiausi pasaulio mados namai akcentuoja NE: nenatūralumui, sintetinėms plaukų spalvoms, ryškiam makiažui, priaugintoms blakstienoms, nagams. Trumpai tariant sintetikos amžius praėjo, tegyvuoja natūralumas!

Kam šiuo metu labiausiai norėtumėte sukurti naują įvaizdį ar šukuoseną?

Visada įdomu kurti kažką naujo, tačiau šiuo metu neišskirčiau konkrečios asmenybės, kuriai norėčiau sukurtį naują įvaizdį ar šukuoseną. Tiesiog kiekvieną dieną savo darbe sutinku gražių, įdomių, savimi pasitikinčių moterų, kurias pažįstu jau daugelį metų, su jomis malonu dirbti ir jau nebereikia stengtis sukurti VAU efekto, kad įrodytum savo darbo kokybę.

Ką būtinai reikėtų įsigyti šiam pavasariui?

Matome, kad šį pavasarį daug kas dar bus dėvima ir iš 2014 metų mados tendencijų. Tačiau norinčioms šį sezoną atrodyti ypač stilingai ir madingai rekomenduočiau įsigyti boho bei etno stiliaus drabužių. Šį sezoną neišsiversite ir be džinsinio audinio: suknelė, sijonas, marškiniai ar tiesiog džinsai – tai jau Jūsų pasirinkimas. Ir žinoma, platformos vėl karaliauja!

Įvertinkite šį įrašą:

Vidutinis įvertinimas 0 / 5. Vertintojų: 0

Kol kas įvertinimų nėra.