Ar verta eiti į login konferenciją?

LOGIN konferencijoje, kuri vyks balandžio 10 d., bus pristatoma daug interneto technologinių naujovių ir inovacijų ne tik žaidimų kūrimo sektoriuje. Konferencijoje bus vykdomos kūrybinės dirbtuvės, užsiėmimai, konkursai, pristatomos ateinančių metų naujovės. Konferencijoje pranešėjais ketina būti: 

1. Mobilių žaidimų kūrėjai (Android/iOs/Windows 7 ir kt.); 
2. Mobilių įrenginių išradėjai ir technologijų profesionalai; 
3. Mobiliųjų įrenginių marketinginės ir rinkodarinės kompanijos; 
4. Mobiliųjų apmokėjimų sistemos taikymo įmonės; 
5. Mobilių įrenginių dizainą kuriančios įmonės; 
6. Mobiliųjų programėlių kūrėjai ir platintojai (mobile apps); 
7. Programuotojai (network developers); 
8. Skaitmeninio platinimo įmonės; 
9. Tarptautiniai konsultantai ir daugelis kitokio plauko įmonių. 

Matyti, jog subalansuota žaidimų kūrėjams, bet pritaikyta ir kitiems technologijų mėgėjams, interneto galimybių vystymo asams, programuotojams ir tiesiog mėgėjams. 

Ši konferencija – didžiausia ir inovatyviausia Baltijos šalyse, o šiemet joje ketina dalyvauti 80 pranešėjų ir 3500 dalyvių iš viso pasaulio. O šiais metais didžiausias ir svarbiausias konferencijos svečias – Martin Cooper, mobilaus telefono išradėjas. Žmogus, kuris savo idėjomis ir ryžtu pradėjo keisti technologijų įtaką mūsų gyvenimuose. 
Manau, kad žinių šiame, greit besivystančiame technologijų amžiuje, pravartu turėti kiekvienam. Turėtų būti smagu išbandyti, susipažinti, patirti, sužinoti ir, ateityje, gal kurti pačiam. Tokiose konferencijose gimsta idėjos, todėl tikrai rekomenduočiau sudalyvauti, jei domitės technologijomis ir interneto plėtros galimybėmis. 

Įvertinkite šį įrašą:

Vidutinis įvertinimas 0 / 5. Vertintojų: 0

Kol kas įvertinimų nėra.