Koks android žaidimas turi geriausią grafiką?

Iš nemokamų gerą grafiką turinčių Android žaidimų išskiriami tokie:

  1. Asphalt 8. Tai automobilių lenktynių žaidimas.
  2. Frontline Commando 2. Jame persekioji priešus ir slepiesi nuo jų, gali gautivisokiausių puikių ginklų. Ten yra 50 misijų.
  3. Dead Effect. Šis žaidimas išleistas praeitais metais – vienas iš tų šaudymosi žaidimų. Jei jums reikia kito lygio šaudymosi žaidimo negu Frontline Commando, tada tikrai verta jį žaisti, o priešai čia yra baisiausi zombiai 🙂
  4. Bladeslinger. Tai geriausias 3D žaidimas, su puikiais vaizdo efektais ir veiksmais. Jei ten naudoji, pvz., revolverį, jis turi tik šešias kulkas ir pataikyti reikia tiksliai.
  5. Dead Trigger 2. Tai vienas geriausių kovinių žaidimų, kur norint užbaigti misijas, reikia žudyti pavojingus zombius. Taip pat gali tekti ir išlaisvinti kai kuriuos žmones. Tas žaidimas turi išskirtinai puikią grafiką, garsai irgi puikūs.
  6. Real Racing 3. Žaidžiant šį žaidimą nuobodžiauti neteks – jis siūlo išskirtinių lenktynių trasų, drago lenktynes, greičio iššūkius ir t.t. Labai geri tiek veiksmai, tiek grafika. Nors žaidimo išbandymas nemokamas, teks mokėti už mašinas, jų pagerinimą ir t.t. Tai priklauso nuo jūsų – jei nenorite nieko mokėti, lenktynės bus nelengvos, kas irgi yra neblogas iššūkis.
  7. Shadowgun: Deadzone. Geriausias kovinis žaidimas su aukšto lygio grafika. Taip pat žaidimo kontrolė yra nesunki, geresnė negu kitų Android kovinių žaidimų. Tai 3D žaidimas, kuriame reikia vaikščioti, žudyti pakeliui pasitaikančius priešus. Žaidime yra visų naujausių technologijų įrenginių, tokių kaip robotai, kompiuterinė apsauga ir t.t.

Tai tokie geros grafikos žaidimų pavyzdžiai – nežinau kurių grafika jums pasirodys geriausia 🙂

Įvertinkite šį įrašą:

Vidutinis įvertinimas 0 / 5. Vertintojų: 0

Kol kas įvertinimų nėra.