Rekomenduokite įdomių anime ,kurie tiktų 10-16 metų paaugliams?

Pabandyk kad ir šiuos rekomenduojamus anime filmukus:

  1. Kaubojus Bibopas (Cowboy Bebop). Laisvai samdomi lobių ieškotojai Spike’as ir Jet Black iš paskutiniųjų stengiasi išlikti ramūs, kai jiems ant galvų užgriūva visokiausi rūpesčiai – nuo fatališkų moterų iki tamsiausių jų pačių praeities dalių. Tai yra klasika, kurią būtų verta iš naujo atrasti – ne tik dėl to, kad jis neįtelpa į vieną kurį žanrą, bet ir todėl, kad jame pilna puikių herojų ir gero humoro.
  2. Ghost in the Shell. Laidais išraizgytame pasaulyje, kuris jau nebetoli mūsų pačių ateityje, agentas Motoko Kusanagi – žmogaus smegenys kiborgo kūne – kovoja su nusikaltimais, pasitelkęs į pagalbą hakerius ir draugus iš tų laikų, kai jis buvo samdinys vyriausybės agentūroje „Section 9“. Yra daug šio filmuko inkarnacijų. Geriausia yra „Ghost in the Shell: Stand Alone Complex“, dviejų sezonų TV serialas
  3. Žudikai (The Slayers). Tai yra fantastinė kalavijų ir raganų istorija, išdėstyta per daug serijų, bet vietoj „Žiedų valdovo“ rimtumo ten yra daug juoko. Absurdiškai galinga burtininkė Lina Inverse vadovauja gaujai draugų – nuotykių ieškotojų, kur visi vieni su kitais ginčijasi, nors dažniausiai jie patys sau pavirsta didžiausiais priešais.
  4. One Piece. Įsivaizduok animuotą versiją to, kas dedasi vaikų galvose, kai jie žaidžia piratus prieš nindzes. „One Piece“ tai naudoja kaip pradžios tašką savo epinei istorijai (virš 300 epizodų, ir jų skaičius dar didėja!) apie Monkey D. Luffy, piratą-vaiką, turintį stebuklingą guminį kūną. Filmuko fantastinio pasaulio detalės yra juokingos, bet pagrindinė istorija yra tai, kaip tarp Luffy’io ir jo laivo draugų susiformuoja draugystės ir atsidavimo ryšiai.
  5. Fullmetal Alchemist. Broliai Edvardas ir Alfonsas Erikas buvo suluošinti, kai bandė vieną alcheminį ritualą, kad prikeltų savo mirusią motiną. Tada jie prisijungė prie Valstybės karinės tarnybos kaip alchemikai, tikėdamiesi atrasti būdus vėl savo kūnus padaryti tokius, kokie jie buvo, bet pasirodė, kad jų laukia daug didesni pavojai, negu jie galėjo įsivaizduoti.
  6. Vaisių krepšys (Fruits Basket). Kai našlaitė paauglė Tohru Honda pasistatė palapinę Sohmų šeimos žemėje, jie nelabai nori ją įsileisti, kad ji neatskleistų genties paslapties: kai juos apkabina priešingos lyties atstovas, jie pavirsta į kokį nors kiniečių Zodiako žvaigždyno gyvūną. Bet jie vis dėlto ją priima, ir netrukus pasikeičia jų visų gyvenimai.
  7. Samurai Champloo. 18-to a. Japonijoje du vieniši kariai – pasiutėlis Mugenas ir šaltas kaip ledas Dzinas atsiduria kvailutės arbatinės padavėjos Fuu vergijoje, kuri veda juos per šalį, kad atvestų „samurajui, kuris kvepia saulėgrąžomis“. Tai yra pašėlęs, juokingas ir tyčia anachronistinis Rytų ir Vakarų įvaizdžio susiliejimas.
  8. Spirited Away. Šihira, paniurusi mergaitė, nenorinti kraustytis į naują kvartalą, Alisos stebuklų šalyje stiliumi atsiduria pasaulyje, kuriame gyvena dievai ir dvasios, ir kad ten išgyventų, turi sukaupti tiek drąsos, kiek net neįtaria turėjusi.
  9. Bleach. Paauglys Ichigo Kurosaki ką tik gavo naują darbą: išvalyti pasaulį nuo kerštingų piktųjų dvasių, pramintų „duobėmis“. Dabar jis turi ginti savo šeimą ir draugus realiame pasaulyje, padedamas savo dvasių pasaulio naujųjų draugų. Tas filmukas skirtas paaugliams, bet jį mielai žiūri ir suaugusieji.
  10. Tenchi Muyo! Masaki Tenchi per klaidą išlaisvina demoną iš savo šeimos šventyklos – tik tas demonas pasirodė besąs pabėgęs nusikaltėlis ateivis, ir netrukus į tai įsitraukia visi, nuo tarpgalaktinių policininkų iki pakvaišusių mokslininkų ir potencialių jaunikių. Tai yra haremo stiliaus meilės romano, fantastinės istorijos, mokslinės fantastikos, komedijos – vis ne visų žanrų mišinys, dėl to tinka visų rūšių žiūrovams.

http://anime.about.com/od/toppicks/tp/Top-20-Must-See-Anime.htm

Įvertinkite šį įrašą:

Vidutinis įvertinimas 0 / 5. Vertintojų: 0

Kol kas įvertinimų nėra.