Krūtinės pakėlimas ar krūtinės didinimas implantais? Ką pasirinkti?

Krūtinės didinimo arba pakėlimo operacijos yra vienos populiariausių operacijų, grąžinančių moterims pasitikėjimą savimi, keliančių savivertę ir t. t. Moterys gali pasirinkti didintis krūtinę implantais, savo riebalais arba rinktis krūtų pakėlimo (su arba be implantų) operaciją. Kad ir kokį būdą susigrąžinti norimą krūtinės išvaizdą moteris pasirinks, visada svarbiausia bus tai, kad rezultatas tenkintų jos poreikius ir derėtų su natūralia moters išvaizda. O ką jūs žinote apie krūtų operacijas ir implantus?

Kokios yra pagrindinės krūtų implantų formos?

Įprastai yra skiriamos 3 pagrindinės krūtų implantų formos. Pirmoji iš jų yra apvalaus profilio krūtinės implantai. Tokio tipo implantuose užpildo tūris yra vienodai pasiskirstęs visame implante, todėl jie puikiai tiks moterims, kurių krūtų viršutinis polius yra tuštokas. Antroji krūtų implantų forma – tai anatominio profilio krūtų implantai. Šių implantų forma primena lašą, t. y., didesnė implanto tūrio dalis yra apatinėje implanto dalyje. Anatominio profilio implantai puikiai tinka tada, kai yra tuštesnis apatinis krūtų polis ir reikia šiek tiek „pakelti“ spenelį. Trečioji krūtų implantų forma – tai ergonominio profilio implantai. Šio tipo implantai pasižymi tuo, kad juose esantis užpildas itin gerai prisitaiko prie kūno padėties, t. y., geriausiai atkartoja natūraliai krūtinei būdingas savybes. Pažymėtina, kad nepriklausomai nuo to, kokius krūtų implantus pasirinksite, jie suteiks jūsų krūtims apimties, stangrumo bei gražesnę formą.

Ko siekiama krūtų didinimo implantais operacija?

Kaip ir bet kuri kita operacija, taip ir krūtinės didinimas implantais turi tam tikrą paskirtį. Krūtinės didinimo implantais tikslas yra dvejopas. Pirmiausia, savaime suprantama, tai yra noras padidinti krūtis. Visų antra, tai yra poreikis pakoreguoti krūtų simetriją. Implantai yra vienas paprasčiausių būdų, leidžiančių moterims pakankamai greitai (operacija įprastai trunka apie 3 val., o krūtinės forma „susiguli“ per keletą artimiausių mėnesių) mėgautis norimu rezultatu.

Ar skiriasi implanto įdėjimo būdai ir galimos pjūvio vietos?

Atsakymas yra taip. Įprastai yra skiriami du galimi implanto įdėjimo būdai. Pirmasis – implanto įdėjimas po krūtinės raumeniu, o antrasis – implanto įdėjimas krūtinės audiniu virš krūtinės raumens. O štai galimos pjūvio atlikimo vietos yra 3: pjūvis žemiau krūties, pjūvis ties pažastimi bei pjūvis aplink aureolę.

Ar implantus būtina keisti?

Krūtų implantai yra sukurti taip, kad jų keisti nereikia. Žinoma, gyvenime pasitaiko įvairiausių situacijų, todėl yra keletą atvejų, kai implantus privaloma pakeisti, t. y., kai implantai įtrūksta, kai jie pažeidžiami arba tada, kai moteris nusprendžia jog jų forma ir dydis jos nebetenkina.

Ar norint gražios krūtinės galima rinktis tik krūtų didinimo implantais operaciją?

Atsakymas – ne. Norint gražios krūtinės, galite rinktis ir krūtų didinimą riebalais, o tais atvejais, kai nenorite didesnės krūtinės, tačiau norėtumėte atkurti iki nėštumo ar svorio svyravimų buvusią krūtinę, galite rinktis krūtų pakėlimo operaciją. Krūtų pakėlimas – tai operacija, kurios metu pakeičiama spenelio ir aureoles vieta bei pašalinamas odos perteklius apatinėje krūties dalyje, ko pasekoje jūsų krūtys atgauna jaunatvišką išvaizdą.

Įvertinkite šį įrašą:

Vidutinis įvertinimas 0 / 5. Vertintojų: 0

Kol kas įvertinimų nėra.