Ar galima maitinti kūdikį, krūtyse turint impantus?

Taip, galima maitinti ir su implantais, priklausomai nuo implantų dydžio ir įdėjimo vietos, taip pat chirurgijos tipo. Krūtų implantai gali būti pripildyti sūriu vandeniu arba silikonu, ir kai kurios moterys klausia, ar tos medžiagos nesimaišo su pienu. Maitinimo krūtimi ekspertai sako, kad nesimaišo, ir maitinti būna saugu. Dėl saugumo maitinant kūdikį su implantais pasitarkite su savo sveikatos priežiūros specialistu.

Chirurgijos metu gali būti daromas pjūvis aplink jūsų spenelio tamsiąją zoną, dėl ko gali būti pažeisti nervai toje vietoje. Dėl to spenelis gali prarasti jautrumą. Jeigu pjūvis daromas po krūtimi arba pažastimi, tada neturėtų būti padaryta žalos pieno liaukoms ir latakams.

Gebėjimą maitinti kūdikį gali paveikti ir implantų vieta. Krūtų implantai gali būti įdedami po krūtinės raumenimis arba tarp raumenų ir krūties audinių. Kai jie būna įdėti po raumenimis, tada nervų ir pieno latakų pažeidimo būna išvengiama, taip pat ir silikono maišymosi su pienu. Krūtų audinių pažeidimas gali būti sumažinamas daran pjūvį po krūtimi per riebalinius audinius.

Krūtų didinimo operacijos metu gali būti pažeistos pieno liaukos, pieno latakai arba nervai. Pažeidus nervus aplink spenelius, gali būti sulėtintas atsakas, kai žindant išsiskiria pienas. Jei pažeisti latakai, gali sumažėti pieno. Taip pat latakai gali užsikišti, dėl ko blogai bėgs pienas ir tins krūtys.

http://www.newkidscenter.com/Can-You-Breastfeed-With-Implants.html

Įvertinkite šį įrašą:

Vidutinis įvertinimas 0 / 5. Vertintojų: 0

Kol kas įvertinimų nėra.