kokiu ideju turit gimtadienio vakareliu kai tau 18m?

Gal vėlokai, bet vis tiek atsakysiu…

18-asis gimtadienis yra vienas įsimintiniausių gyvenimo įvykių, nes tada iš paauglio virsti suaugusiu žmogumi. Taigi čia radau tokių patarimų, kaip atšvęsti tokį įvykį:

  1. Iš anksto susiplanuok tą dieną. Ką nori daryti šventės metu? Ar eiti į žygį, ar žiūrėti filmą, ar pietauti su šeima ir draugais, ar dar ką nors? Pradėk planuoti prieš savaitę, mėnesį, gal netgi metus, bet jokiu būdu ne paskutinę akimirką. Užsitikrink, kad tą dieną tavęs nelautų joks darbas arba susitikimas, kurio niekaip negalėtum atidėti. Bet jei jau laukia, stenkis padaryti tą darbą kiek įmanoma greičiau, kad jis nesutrukdytų šventės.
  2. Išeik kur nors papietauti. Pietūs kokiame restorane yra ypatingi, nes tai proga pavalgyti kartu su draugais šeima ir/arba giminėmis, o kitaip juk niekaip tam neprisiruoštum. Prisimink, kad pati turėsi išsirinkti restoraną, nes gimtadienis yra tavo.
  3. Susiplanuok gimtadienio vakarėlį. Pamėgink išrinkti jam temą, ir pasakyk svečiams apsirengti taip, kad atitiktų tą temą, ir taip pat patiek atitinkamą maistą. Gali ir parinkti muziką vakarėliui.
  4. Susiplanuok filmų naktį. Dauguma žmonių mėgsta filmus, ir dar yra kiti dalykai, tokie kaip užkandžiai ir gėrimai. Parink tokį filmą, kurį sutiktų žiūrėti visi svečiai, ir po kurio vėliau nesisapnuotų košmarai.

 http://www.wikihow.com/Celebrate-Your-18th-Birthday

Įvertinkite šį įrašą:

Vidutinis įvertinimas 0 / 5. Vertintojų: 0

Kol kas įvertinimų nėra.