Kiek svorio normalu numesti per savaitę?

Norintys suliesėti dažnai svajoja numesti po 3-5 kg per savaitę, bet dažniausiai būna įmanoma numesti ne daugiau kaip 1.5-2 kg. Tiesa, ta statistika įvairuoja, priklausomai nuo tam tikrų faktorių, įskaitant jūsų pradinį svorį (žmonės, kurie pradėję mesti svorį sveria daugiau, linkę staigiau mesti svorį) ir koks prieš tai buvo jūsų gyvenimo būdas (jeigu jūs jau dabar sveikai maitinatės ir sportuojate, sunkiau bus pamatyti staigų kritimą negu tuo atveju, jei jūs radikaliai keičiate mitybą ir gyvenimo būdą). Kai kurie teigia numetantys dar daugiau svorio iškrovos dienų dėka, bet greičiausiai tai būna daugiau vandens sąskaita (o tai visai kas kita, negu numesti riebalų ir/arba raumenų).

Tiesą sakant, tai ne tas pats, kiek galėtumėte ir kiek turėtumėte numesti svorio. Jeigu norite suliesėti ir tokie likti, reikėtų svorį mesti po 0.5-1 kg per savaitę. Toks svorio kritimas lengviau išsilaikys negu kai staigiai metate svorį tik tam, kad pamatytumėte greitai jį sugrįžtant.

Jeigu tikrai norite pagreitinti svorio metimą neaukodama ilgalaikių rezultatų, galima laikytis dietos su pertraukomis – tomis dienomis labiau ribojant kalorijas negu kad darytumėte paprastai. Tai turėtų padėti jums suliesėti radikaliai nekeičiant gyvenimo būdo ir nelėtinant medžiagų apykaitos.

http://www.womenshealthmag.com/weight-loss/lose-weight-in-a-week

Įvertinkite šį įrašą:

Vidutinis įvertinimas 1 / 5. Vertintojų: 1

Kol kas įvertinimų nėra.