Kaip žinoti ar tikrai esi įsimylėjęs?

Atsakymas #1:

Čia pateikiami 10 požymių, iš kurių galima spręsti, kad tikrai esi įsimylėjęs (ne tai, kad tas žmogus tau tiesiog patinka):

  1. Buvimas su tuo žmogumi būna geriausia tavo dienos dalis. Jei tikrai ką nors myli, niekada nuo jo nepavargsti. Nesvarbu kaip puikiai praeina tavo diena, ypatingas žmogus visada ją dar labiau pagerins.
  2. Pirmas žmogus, apie kurį galvoji. Kai atsibundi, pirmiausia pagalvoji apie savo mylimąjį/-ją, o kai eini miegoti, paskutinės mintys būna apie jį/ją. Jei kas nors nutinka, pirmiausia norisi pasipasakoti tam žmogui. O kai nutinka kas nors blogo, į jį kreipiesi pagalbos.
  3. Iškeli jo poreikius aukščiau savųjų. Meilė yra nesavanaudiška. Tavo poreikiai visada atrodo niekas, palyginti su mylimo žmogaus poreikiais.
  4. Galėtum dėl mylimojo/mylimosios padaryti bet ką. O jei žmogus tik šiaip patinka, tada manai, kad galėtum dėl jo padaryti daug ką, bet tik iki tam tikros ribos. Tikroje meilėje ribų nėra.
  5. Niekada nebijai viešai išreikšti savo jausmų. Jei esi tikrai įsimylėjęs, nori, kad tai žinotų visas pasaulis, ir jokiais būdais nesigėdiji savo jausmų.
  6. Myli ir jo/jos trūkumus. Meilė yra sugebėjimas pažinti ir priimti kito žmogaus trūkumus. Jei žmogus tiesiog patinka, gali žinoti jo trūkumus, bet tikrai negalėsi jų priimti, kol nebūsi įsimylėjęs.
  7. Galvoji daug metų į priekį. Kai būni ką nors įsimylėjęs, būna sunku įsivaizduoti savo ateitį be to žmogaus. Dėl to ir galvoji daug metų į priekį – kaip būtų galima susikurti su juo savo ateitį.
  8. Pasidarai geresniu žmogumi. Tobulų žmonių nebūna – visi turime erdvės tobulėjimui. Bet įsimylėjimas privers tave tobulėti dar greičiau. Norisi prieš mylimą žmogų pasidaryti pačia geriausia savo paties versija.
  9. Tavo jausmai būna besąlygiški. Tai reiškia, kad tavo meilė yra absoliuti ir nepripažįsta jokių sąlygų. O kai žmogus tiesiog patinka, tavo jausmai keičiasi priklausomai nuo sąlygų.
  10. Tavo meilė būna tavo geriausias draugas. Jautiesi taip, lyg kartu galėtumėt užkariauti pasaulį.

http://elitedaily.com/dating/10-ways-know-youre-love-someone-dont-just-like/685279/

Atsakymas #2:

Įsimylėjusio požymiai:  

1. Jūsų gyvenimas iki tos dienos, kai sutikote jį ar ją, ėmė tarsi neegzistuoti. Visos jūsų mintys dabar sukasi tik apie naująjį mylimąjį ar mylimąją, o visos jūsų pareigos liko antroje vietoje.  

2. Būdami su artimaisiais ar draugais mintimis esate visai kitur… Jei pastebėjote, kad jums vis sunkiau sukaupti dėmesį, kai esate su šeimos nariais ar draugais, gali būti, kad įsimylėjote ir į pasaulį žvelgiate pro rožinius akinius. 

3. Negalite sugalvoti nė vieno jo ar jos trūkumo. Jei reikėtų išvardinti Jūsų antrosios pusės privalumus, prirašytumėt visą sąsiuvinį, tačiau trūkumų skyrius liktų tuščias. 

4. Jūsų nebedomina kiti potencialūs partneriai. Su jumis flirtuoja žavus padavėjas, o jums nė motais? Jums nusišypsojo patraukli gražuolė, sėdinti prie kito staliuko, o jūs nė nepastebėjote? Jei kiti vyrai ar kitos moterys nustojo egzistuoti, nes jūs galvojate tik apie savo mylimąjį ar mylimąją, galite neabejoti, kad įsimylėjote iki ausų. 

5. Jūs mielai nusileidžiate bet kokiems jo ar jos norams. Pavyzdžiui, anksčiau niekas niekada nė už jokius pinigus nebūtų jūsų nusitempę į teatrą, tačiau mielai sutikote, kai jus pakvietė naujoji mylimoji ar mylimasis. Arba metate visus darbus, jei antroji pusė paprašo staiga atvažiuoti. Tiesą sakant, kad ir ko ji ar jis prašytų, niekada nepasakote ne. Jei dėl antrosios pusės mielai pradėjote daryti dalykus, kurių anksčiau nė neįsivaizdavo, kad galėtumėte daryti, greičiausiai jus aplankė meilė.

Įvertinkite šį įrašą:

Vidutinis įvertinimas 0 / 5. Vertintojų: 0

Kol kas įvertinimų nėra.