Ar tikrai labai skauda pasidaryti tatuiruotę?

Niekada nesidariau, tai sunku pasakyti 🙂 Iš tikrųjų tai kiekvienam žmogui skausmo slenkstis būna skirtingas – kas vienam beveik visai neskauda, kitam siaubingai skauda. Kai kurie žmonės apsako tą skausmą kaip „įbrėžimą karštu daiktu“. Kiti sako, kad tai „erzina“. Dauguma sako, kad nebuvo taip blogai, kaip jie tikėjosi. Bet yra šis tas daugiau negu vien skausmas, apie ką reikėtų pagalvoti, prieš darantis tatuiruotę.

Tikriausiai girdėjote baisių pasakojimų, kaip iš skausmo žmonės verkia ir alpsta, kai jiems daro tatuiruotes. Bet jie alpsta tada, kai nuo nevalgymo per daug nukrinta cukraus kiekis jų kraujyje arba kai jie per daug jaudinasi, tada alpsta iš baimės. Sprendžiant iš verksmo, yra ir tokių, kurie negali pakęsti to skausmo, bet tai išimtys. Taigi nepasiduokite toms siaubo istorijoms. Tik jeigu jaučiate kraujo ir adatų baimę, tada tatuiruotis jums nebus lengva. Tik tatuiravimo adatos nepraduria odos tiek, kiek daugelis galvoja – tik apie 1.5 mm. Dar viena išeitis – darytis tatuiruote tokioje vietoje, kur nematysite tatuiravimo proceso. Taip daugelis žmonių jaučiasi drąsiau, kai nemato adatos.

Adata pastoviai juda aukštyn-žemyn, leisdama rašalą į odą. Žala odai tokia minimali, kad daugumai žmonių kraujas iš viso nebėga, arba bėga labai mažai. Tatuiruočių meistras jums pastoviai šluostys bet kokius kraujo pėdsakus, todėl viskas bus daroma labai švariai. Daugiau kraujuoti gali tokiu atveju, jei būni išgėręs alkoholio ar kokių kraują skystinančių vaistų (pvz., aspirino).

Žinokite, kad iš tikrųjų visi nervinasi, prieš darydamiesi tatuiruotę. Nesvarbu, kiek jų jau turite, vis tiek jaučiate kažkiek baimės, sėdėdami kėdėje. Tai natūrali organizmo gynybinė reakcija – endorfinai. Jūsų pačios endorfinai palengvins skausmą ir diskomfortą. Blogiausia paprastai būna pirma minutė, tada pamatote, kad tai nėra taip jau blogai, ir nusiraminate, o po to viskas jau eina kaip per sviestą.

http://tattoo.about.com/cs/pafterabvneck/a/090103.htm

Įvertinkite šį įrašą:

Vidutinis įvertinimas 4.6 / 5. Vertintojų: 18

Kol kas įvertinimų nėra.