Kaip teisingai išplauti Case Logic kuprinę? Kokias priemones naudoti plovimui?

Kai pribręsta reikalas plauti kuprinę, darykite taip:

  1. Pažiūrėkite į kuprinės plovimo instrukcijas ant medžiagos skiautelės. Jei tokių nerandate, pereikite prie antrojo žingsnio.
  2. Nustatykite, iš ko pasiūta kuprinė. Dažniausiai ji būna iš nailono arba drobės – abi šios medžiagos tinka skalbti skalbimo mašinoje. Jei nesiseka, pereikite prie 8-to žingsnio.
  3. Nustatykite skalbimo mašiną ant švelniausio skalbimo režimo. Paprastai tai būna vadinama „delikatiems skalbiniams“ ar panašiai. Jei norite skalbti tikrai atsargiai, skalbkite šaltame vandenyje – tada ir spalvos neišbėgs.
  4. Įjunkite skalbimo mašiną ir kai ji prisipildys vandens, įberkite šiek tiek skalbiklio. Jei kyla klausimas kuo skalbti tą medžiagą, naudokite „Woolite“.
  5. Stebėkite skalbimo mašiną, kai ji pereina ant gręžimo ciklo. Kai skalbiate tik vieną kuprinę, ji gali susigrūsti į vieną mašinos pusę ir sukelti disbalansą. Gali tekti pačiam pakeisti kuprinės padėtį.
  6. Pasibaigus skalbimo ciklui, išimkite kuprinę iš skalbimo mašinos.
  7. Pažiūrėkite, ar kuprinėje neliko putų. Jei liko, tada padžiaukite kuprinę ant virvės. Nailonas lauke arba balkone išdžius labai greitai, bet varvės, jei pakabinsite kuprinę ant dušo užuolaidos karnizo. Drobines kuprines galima džiovinti ir džiovyklėje.
  8. Jei norite kuprinę išskalbti rankomis, prileiskite vonią drungno vandens ir įpilkite šiek tiek „Woolite“ arba kito skalbiklio. Tada kuprinę vanenyje teliūškuokite ir trinkite. Dėmes galite šveisti dantų šepetėliu.
  9. Kiek galima geriau išgręžkite.
  10. Išdžiovinkite.

Sėkmės! http://www.wikihow.com/Wash-a-Backpack

Įvertinkite šį įrašą:

Vidutinis įvertinimas 0 / 5. Vertintojų: 0

Kol kas įvertinimų nėra.