Kaip taktiškai pasakyti vaikinui, kad jis tau nepatinka?

Tai padaryti gali būti tikrai sunku. Bet paprastai kiekvienai tenka bent kartą gyvenime su tuo susidurti. Aišku, galima pasistengti, kad jis pats susiprotėtų, bet kartais geriau tai pasakyti. Tik pasakyti reikia kiek galima gražiau.

  1. Pirma įvertink situaciją. Atsisėsk pati viena ir pagalvok. Neklausyk, ką tau sako draugės. Čia tavo reikalas, o ne jų, ir nereikia, kad kas nors spaustų tave daryti kažką, ko nenori. Ar tikrai žinai, kad tu jam patinki, ar tau tik taip atrodo? Jei tai pirmasis atvejis, tada tikrai reikia kažką daryti, bet jo vengti – tikrai ne geriausia išeitis. Ir ar tu įsitikinusi, kad jo nenori? Gali būti ir taip, kad pirma jį atstumsi, o po to gailėsies. Bet jeigu esi tuo įsitikinusi 100%, tada laikas su juo pasikalbėti.
  2. Pagalvok, ką nori pasakyti, venk dalykų, kurie galėtų užgauti jo jausmus, nes jam jau ir taip bus nesmagu. Susirašyk visas problemas, kurias patiri su juo bendraudama, ir pagalvok, ką verta jam pasakyti, norint duoti jam suprasti, ką jis daro ne taip. Negražu būtų jį atstumti nepaaiškinus kodėl. Taip pat pagalvok ir ką tu pati darai ne taip – pvz., ar esi jau pasiruošusi kurti santykius? Ar jau tikrai nebegalvoji apie savo buvusį vaikiną?
  3. Pasirink tinkamą vietą. Kai jau būsi įsitikinusi, kad nenori su juo būti, tada reikės pasirinkti tinkamą laiką, kada galėsite pasikalbėti vieni du. Pabandyk pakviesti jį kavos arba užsuk pas jį į namus. Neik ten, kur jis gali suprasti kaip romantišką pasimatymą. Tau reikės su juo pasišnekėti akis į akį. Jei šalia bus dar kas nors, jis gali jaustis pažemintas. Be to, tokiu atveju gali tiesiog neištaikyti progos pakalbėti apie tai, kas tau rūpi.
  4. Gražiai pradėk pokalbį. Pasakyk ką nors panašaus į „aš daug apie tai galvojau ir manau, kad neturėtume būti kuo nors daugiau negu draugais“, o ne tiesiai šviesiai „tu man nepatinki“. Taip galėsi jį įtikinti, kad taip bus geriausia abiem, o ne palikti jį sudaužyta širdimi.
  5. Paminėk jam tas problemas, kurias esi apgalvojusi. Pasakyk, kodėl nenori su juo draugauti. Būk maloni, bet tvirta dėl savo pozicijos. Taip pat paminėk ir kai kurias savo problemas, kad jis nesijaustų visiškas nevykėlis. Ir jokių dvejonių, jokių kompromisų. Jei jis tau nepatinka, tai nepatinka. Jei jis nori priversti tave apsigalvoti, pasakyk, kad nieko iš to nebus.
  6. Išklausyk jo pusę. Po to gali paaiškėti, kad jis labai sunkiai tą priima ir jums reikės pasikalbėti daugiau. Kad jį nuramintum, pasakyk apie jį ką nors gero: „Tu puikiai atrodantis vaikinas, su tavim bet kokia mergina draugaus“ arba „Tu puikus žmogus, bet aš tiesiog tam nepasiruošusi“. Tai padės jam neprarasti pasitikėjimo savimi.
  7. Jeigu nori pabandyti pabūti su juo draugais: paminėk tai iš karto, vos tik pasakiusi, kad jis tau nepatinka kaip vaikinas, pvz.: „Tu puikiai tinki man į draugus, bet iš mūsų neišeitų gera pora“, bet nadaryk jam spaudimo. Duok jam keletą dienų, paskui parašyk jam SMS arba IM tiesiog klausdama, kaip jam sekasi. Jei jis norės žinoti, kodėl jį vis dar klausinėji tokių dalykų, pasakyk jam, kad nori būti jo draugė, nes jūs gerai sutariate. Tai šiek tiek užtruks, bet kartais geriausi draugai būna buvę vaikinai arba tie, kurie anksčiau bandė jus pasikabinti.
  8. Prieš jam pasakydama, pirma gerai jį pažink: gali paaiškėti, kad jis tau patinka, arba jeigu nepatinka, tada gerai žinosi jo asmenybę ir ką jam pasakyti (ir tai nenuskambės bjauriai).

Sėkmės 🙂

http://www.wikihow.com/Tell-a-Guy-You-Don%27t-Like-Him-Back

Įvertinkite šį įrašą:

Vidutinis įvertinimas 4.5 / 5. Vertintojų: 8

Kol kas įvertinimų nėra.