Kaip pranešioti ankštą avalynę?

Nemažai žmonių susiduria su šia problema, ypač dėl to, kad pėda ryte būna mažesnė nei vakare. Dėl šios priežasties batus patartina pirkti po pietų, tačiau jeigu jau nusipirkote ankštus batus, yra kelios išeitys jiems pratempti:

  1. Specialus purškiklis. Batų purškiklį, skirtą batams pratempti, rasite specializuotose batų parduotuvėse. Belieka laikytis instrukcijų ir avalynė praplatės.
  2. Spiritas. Sudrėkinkite vidinį batų paviršių spirituotu gėrimu/skysčiu, apsiaukite batus, tada ištepkite išorinį batų paviršių ir nešiokite avalynę namuose vieną ar dvi valandas.
  3. Šlapia kojinė. Sušlapinkite kojines (geriausia- medvilnines; kuo storesnė kojinė- tuo labiau batas išsitemps) vandeniu ir apsiaukite jas. Tuomet užsidėkite ankštus batus. Pavaikščiokite po namus 10min.
  4. Sudrėkinti laikraščiai. Sudrėkinkite laikraščius ir prigrūskite į batus. Leiskite išdžiūti kambario temperatūroje, tada juos išimkite.
  5. Vanduo maišelyje ir šaldymo kamera. Pripilkite į maišelį vandens, jį užriškite, įdėkite į batą ir tada į šaldiklį. Kaip jau žinoma, vanduo šaldamas plečiasi, taip išplės ir jūsų batą. Užteks palaikyti batus šaldymo kameroje per naktį, tuomet juos išimkite ir atšilus vandeniui išimkite maišelius.

Na, o jeigu nei viena iš šių priemonių nepadeda, nuneškite avalynę batsiuviui- jis žinos, ką daryti.

Įvertinkite šį įrašą:

Vidutinis įvertinimas 0 / 5. Vertintojų: 0

Kol kas įvertinimų nėra.