Kaip naikinti širšes name, mūro oro tarpe?

Širšės nėra pačios geriausios ir draugiškiausios žmogaus kaimynės, todėl didžiojoje daugumoje atvejų, žmogus stengiasi iškraustyti nepageidaujamus ir be to labai aršius kaimynus. 

Yra keli metodai, siekiant atsikratyti nesaugios kaiminystės. Širšes reikėtų naikinti naktį, bet prieš tai pasiruoškite veiksmų planą, bei evakuacijos planą, jei širšės pradės pult. Vienas iš žinomiausių širšių naikinimo būdų yra dūmų panaudojimas. Reikėtų tiesiai po ta vieta, kur gyvena ir veisiasi širšės, užkurti laužą ar tiesiog pastatyti kepsninę. Taip pat vienas iš žinomų metodų – vandens panaudojimas. Metodo esmė – lizdo, veisimosi vietos užtvindymas ar tiesiog užpylimas vandeniu, kol širšės paskęsta. Taip pat galima naudoti pesticidus ar insekticidus, purškiant juos tiesiai į lizdą ar veisimosi vietą. Šiuo atveju, nepamirškite kūno ir veido apsaugos, nes lizdavietės gyventojos prieš puolant, ilgai neprivers laukti. Dar vienas labai veiksmingas būdas, siekiant atsikratyti nepageidaujamų kaimynių, yra indų ploviklio panaudojimas.  Indų ploviklis yra tirštas, skalsus ir labai sėkmingai padengia širšių sparnus, jos nesugeba skraidyti ir miršta. 

Jeigu dvejojate ar lizdavietė yra gan didelė, nerizikuokite ir kvieskite specialistus – vabzdžių naikintojus. Jie tikrai išmano savo darbą, turi visą reikalingą įrangą ir yra apsirūpinę specialiais chemikalais, o Jūs apsisaugosite nuo galimybės būti užpultam širšių ar  nuo apsinuodijimo chemikalais (pesticidai, insekticidai).

Įvertinkite šį įrašą:

Vidutinis įvertinimas 0 / 5. Vertintojų: 0

Kol kas įvertinimų nėra.