Rekomenduokit priemonę kuri padėtų išryškinti garbanas bei jų nesulipintų?

Iš priemonių garbanotiems plaukams http://www.totalbeauty.com rekomenduoja tokias:

 1. Ouidad Climate Control Heat & Humidity Gel. Vartotojai mėgstą šį gelį dėl to, kad jis suvaldo garbanas ir išlygina jas, nenusvarindamas jų. Plaukai nelieka nei traškantys, nei riebaluoti, tik lygūs ir šilkiniai.
 2. Kerastase Nutritive Bain Oleo-Curl – garbanas išryškinantis šampūnas. Moterys jį mėgsta, nes plaukai lieka žvilgantys, švelnūs, garbanos nesulimpa.
 3. Samy Curls Constructor Activating Mousse – putos garbanoms.
 4. DevaCurl No Poo – šampūnas, kurį vartotojos mėgsta dėl to, kad jis išplauna plaukus palikdamas jų natūralius riebalus, plaukai lieka švelnūs ir nesusiveliantys. Dažančios plaukus moterys pastebi, kad vartojant šį šampūną geriau laikosi plaukų dažai.
 5. Paul Mitchell Round Trip Liquid Curl Definer. Vartotojos sako, kad tai „nėra tipiškas plaukų gelis“, nes jis garbanas palieka „ypač lengvas“ ir „nelabai lipnias“.
 6. Pantene Pro-V Curly Hair Series Satin Hold Hairspray. Viena moteris sako, kad šios putos „garbanotiems plaukams daro stebuklus“, kitai jis gerai laiko garbanas, jos pasidaro netraškančios ir nelipnios. Beje, ir kainuoja jos nedaug.
 7. Aveda Confixor Liquid Gel. Moterims labai patinka jo kvapas 🙂 Jos taip pat sako, kad šis gelis padeda suvaldyti pasišiaušusius plaukus.
 8. TIGI Catwalk Curlesque Curls Rock Amplifier. Vartotojos labai jį giria, kad gerai išryškina garbanas, ir jo reikia labai mažais kiekiais.
 9. Finesse Curl Defining Mousse. Vartotojos sako, kad šios putos padeda išryškinti garbanas ir jas išlaikyti tokias visą dieną, nesuteikdamos sunkumo jausmo.
 10. BioSilk Glazing Gel. Pagyrimai: „jis švelnus, bet laiko šukuoseną“, „nesudaro gumulų plaukuose“ ir „neapsunkina jų“. Sako, kad jis išlaiko plaukų švelnumą, bet jie neatrodo kaip šlapi.
 11. Paul Mitchell Super Sculpt. Giriamas netgi kaip „geriausias visų laikų gelis“.
 12. Paul Mitchell Sculpting Foam. Tos putos, be kita ko, turi malonų kokosų kvapą.

Įvertinkite šį įrašą:

Vidutinis įvertinimas 0 / 5. Vertintojų: 0

Kol kas įvertinimų nėra.