Kuo geriausia depiliuoti bikini zoną?

Paprasčiausias būdas yra skutimas. Nors tai kartais ir dirgina odą bei ataugantys plaukai įauga į odą, to galima išvengti, laikantis tokių patarimų:

  • Deginimą nuo skutimo arba įaugančius plaukus galima gydyti, duše švelniai šveičiant depiliuotą vietą servetėle. Taip pat galia tik trumpinti plaukus, vengiant skutimo, kol praeis odos paraudimas ir sudirginimas.
  • Geriau pati neišpjovinėkite skustuvo paliktų gumbelių ir įaugusių plaukų. Gumbelis gali pasigauti užkrėtimą, ir po to liks bjaurys randas. Galite pamėginti švelniai pakelti įaugusius plaukus dantų krapštuku, bet nenaudokite pernelyg aštrių daiktų. Jeigu plaukas lengvai nepasikelia, nustokite tą daryti, o jeigu ta vieta jautri prisilietimams, kreipkitės į gydytoją.
  • Keletą valandų po plaukų šalinimo nesimaudykite karštame duše arba vonioje. Per karštas vanduo gali suerzinti odos poras, sukeldamas nepageidaujamus gumbus ir diskomfortą.
  • Kad išvengtumėte sudirginimo, iškart po plaukų šalinimo nesimankštinkite ir nenešiokite aptemptų drabužių. Oda gali būti ypatingai jautri bakterijoms, drėgmei ir trynimui.

Daugeliui moterų labiau patinka depiliacija ilgesniam laikui ir jos verčiau naudoja vašką. Braziliškas depiliacijos būdas pašalina daugiau plaukų negu bikini vaškas. Depiliuojant tradiciniu būdu pašalinami plaukai nuo priekio ir šonų (kad neišlįstų iš po maudymuko), o depiliuojant brazilišku būdu – nuo priekio, šonų, užpakalio ir visur kitur, paliekant tik plaukų juostelę priekyje, arba visai jų nepaliekant. Priežastys, kodėl moterys renkasi brazilišką depiliaciją – tai švara, patogumas ir seksualumas. Daugeliui moterų skauda taip depiliuotis, bet kuo daugiau tai darai, tuo mažiau skauda. Kad skausmas būtų kuo mažesnis, rekomenduojama dėvėti minkštas kelnaites, kurios per daug netrintų bikini zonos. Po to dvi dienas nereikėtų naudoti jokių šveitiklių ir sekančias 24 valandas saugoti tą vietą nuo saulės spindulių. Kad tinimas ir raudonis sumažėtų, galima patepti kremu su kortizonu. Kai suerzinimas praeina, patariama prausiantis po dušu tą vietą šveisti odos šveitikliu, kad neužsikištų poros ir neįaugtų plaukai. Jei pamatote kokį sudirgimą arba infekciją, greičiau nueikite pas gydytoją.

Geriausia tokią depiliaciją darytis kosmetikos salone. Žiūrėkite, kad depiliuotojas turėtų licenziją ir kad jis kaskart naudotų kitą lazdelę karštam vaškui pasemti, kad nuo vienos klientės į kitą nepersiduotų mikrobai.

Jeigu norite dar ilgiau trunkančio rezultato, galite plaukus šalinti lazeriu. Tokia depiliacija labiausiai tinka žmonėms, turintiems storus ir tamsius plaukus, o blodinams ir žiliems žmonėms nelabai veikia. Tam prireiks 4-6 seansų, išdalintų mėnesio laikotarpyje. Depiliacijos metu venkite bet kokio įdegio (tikro ar netikro), kitaip galima nudegti. Prieš einant lazeriu šalintis plaukų, reikia nusiskusti, bet neraukite plaukų, nes tada neveiks lazeris. Tik šalinimas lazeriu nepigiai kainuoja, bet sykį tai padarius, nebereikia gaišti laiko skutimams ar šalininams vašku.

Taigi žiūrėkite, kuris būdas jums atrodytų tinkamiausias.

http://www.webmd.com/beauty/hair-removal/female-intimate-grooming

Įvertinkite šį įrašą:

Vidutinis įvertinimas 0 / 5. Vertintojų: 0

Kol kas įvertinimų nėra.