Kaip kovoti su plaukų elektrinimusi?

Šaltuoju metų laiku daug kam elektrinasi plaukai – nuo visokių kepurių, vilnonių šalikų ir pan. Dar turi įtakos dideli temperatūrų skirtumai, centrinis šildymas… O su tuo kovoti galima naudojant tinkamas plaukų priežiūros priemones. Kai kurie šampūnai taip gerai išplauna plaukus, kad nebelieka ir natūralių jų riebalų, dėl ko susidaro statinis elektros krūvis. Geriausia spręsti besielektrinančių plaukų problemą naudojant drėkinančius šampūnus ir kondicionierius sausiems ir pažeistiems plaukams, kuriuose yra aliejaus. Kartą per savaitę naudok maitinančią ir drėkinančią plaukų kaukę. Be to, neplauk galvos per daug karštame vandenyje. Jei naudoji plaukų džiovintuvą, pūsk vėsų orą. Džiovink plaukus vėsiu arba šiltu oru plaukų augimo kryptimi, pasilygindama juos ranka.

Beveik visi šukuosenų formavimo produktai turi antistatinių medžiagų. Jei tau reikia kur nors išeiti ir galva atrodo kaip peržydėjusi pienė, paimk šiek tiek putų arba želė ir patepk neklusnius plaukus. Tą produktą užtepk tik ant plaukų, bet ne ant galvos odos, kitaip plaukai atrodys kaip neplauti. Labai gerai krūvį nuima plaukų lakas. Užpurkšk jo truputį ant šukų ir pašukuok plaukus per visą ilgį.

Gera antistatinė priemonė yra aliejus, pvz., levandų, eukalipto, alyvų, rapsų, linų sėmenų. Prieš šukuojantis užlašink keletą lašų jo ant delno, gerai įtrink ir švelniai „pereik“ per visus plaukus. Nebijok, plaukai neatrodys riebaluoti, tik atsikratys elektros krūvio. Ir kad ta problema pradingtų ilgam, kartą per savaitę prieš plaudamasi galvą pasidaryk galvos masažą, naudodama tą patį aliejų.

Plaukai dažnai elektrinasi dėl sauso oro, todėl arba įsigyk oro drėkintuvą, arba pakabink prie radiatoriaus vandens ąsotėlį.

Įvertinkite šį įrašą:

Vidutinis įvertinimas 0 / 5. Vertintojų: 0

Kol kas įvertinimų nėra.