Kelerių metų margaitėms patartina verti auskarus?

Kai kurie veria auskarus dar kūdikiams – medicininių priežasčių to nedaryti kaip ir nėra. Bet kai kurie ekspertai įspėja, kad verti auskarus labai anksti yra tam tikra rizika. Visuomet yra pavojus, kad įsimes infekcija, o kūdikių imunitetas dar tiktai vystosi, todėl patartina tėvams palaukti, kol vaikas sulauks bent 6 mėnesių. O jeigu norite, kad mergaitė pati apsispręstų dėl ausų pradūrimo, geriausia, kad ji sulauktų kokių 10 metų, ir tada galėtumėt aptarti su ja tą klausimą. Kuo vaikas vyresnis, tuo didesnė tikimybė, kad jis pats rūpinsis savo naujų ausų skylučių ir auskarų švara.

Dar yra pavojus, kad vaikas bus alergiškas metalams. Jeigu aplink auskarus atsiras išbėrimų, geriau auskarus išsegti. Geriausia rinktis chirurginio nerūdijančio plieno arba 14 karatų aukso auskarus, nes juose nebūna nikelio. Alergijos nikeliui ir kobaltui yra ypač dažnos, taigi ekspertai rekomenduoja auskarus, kuriuose nėra šių metalų. Kai kurie vaikai gali būti jautrūs baltajam auksui, nes jame irgi būna šių metalų. Dar saugūs metalai yra platina ir titanas.

Po auskarų vėrimo, kad neįsimestų infekcija, žiūrėkite kad mergaitė dažnai plautų rankas. Priekinė ir užpakalinė ausų skylučių pusė dukart per dieną turi būti valoma vatos gabalėliu, išmirkytu alkoholyje, vandenilio perokside arba specialiame valymo tirpale.

Įvertinkite šį įrašą:

Vidutinis įvertinimas 1 / 5. Vertintojų: 1

Kol kas įvertinimų nėra.