Kaip tapti lankstesniam?

Kaip ir kita komentatorė parašė – lankstesniu nieko nedarant netampama. O pratimai priklauso nuo to, ar norite lavinti kažkokias konkrečias kūno vietas ar visą kūną bendrai.

Joga puikiai tinka viso kūno lankstumui lavinti, nes dirba su visomis raumenų grupėmis. Tačiau reikia turėti omenyje, kad tik tempimo pratimų nepakanka – reikia ir stiprinti raumenis. Reikia prisiminti, kokia raumenų funkcija – palaikyti griaučius, kitaip tariant, kad mes netaptume amebomis ir galėtume stačiai vaikščioti, bėgioti, sėdėti ir pan. Taip pat, reikia turėti omenyje, kad raumenys dažnai veikia poromis. Taigi, jei mes norime, kad vienas raumuo atsipalaiduotų, priešingą funkciją atliekantis raumuo turi įsitempti. Jei mes to nedarysime, pirminis raumuo neišsitemps tiek, kiek mes norėtume ar kiek raumuo galėtų. Jogos užsiėmimo metu tai dažnai primenu ir savo mokiniams.

Kaip jogos mokytoja, dažnai sutinku žmonių sakančių, kad joga – ne jiems, nes jie nėra lankstūs. Bet tam, kad užsiimti joga nereikia būti lanksčiam – nuosekliai užsiimant joga tampama lanksčiu!

Įvertinkite šį įrašą:

Vidutinis įvertinimas 5 / 5. Vertintojų: 1

Kol kas įvertinimų nėra.