Kaip reikia tapti įžymia?

Kai kurie įžymiais patampa visai atsitiktinai. Bet jei tikrai nori, kad tave pastebėtų kiti ir išgarsėti, vadovaukis tokiais patarimais;

1. Talento susikūrimas

 1. Pasirink, kurioje srityje nori būti įžymi. Ar gerai gaminti maistą, ar dainuoti, ar būti rašytoja? Svarbiausia yra pasirinkti tinkamą karjerą. Tai gali būti ir tokios profesiojs kaip daktaro, teisininko, gaisrininko ar orų pranešėjo.
 2. Būk pati geriausia. Skamba paprastai, ar ne? Pasišvęsk vien tik savo įgūdžių vystymui. Jei nori įrašinėti muziką ar būti garsia futbolininke, turėsi visiškai pasinerti į tą pasaulį. Toje stadijoje iš viso pamiršk įžymumą. Tokių įžymumo ieškotojų, kurie bandė praleisti tą stadiją ir iš karto įšokti į savo klaikios muzikos marketingą, yra pilnas YouTube. Daug geriau pirma palaukti, kol tavo muzika pasidarys pakankamai gera – geresnė už tą, kurią paprastai girdi per radiją.
 3. Susirask mentorių. Tai yra kas nors, kas veikia tą patį, ką pati nori nuveikti, tik dar geriau, ir iš jo išmok viską, kas įmanoma. Kai jį pranoksi, susirask ką nors kitą ir toliau tęsk tą procesą.
 4. Būk unikali. Tai būtina sąlyga norint būti įžymiai. Jei esi aktorė, kas tave išskiria iš visų kitų, vaidinančių panašius vaidmenis? Dėl ko žmonės turėtų tave prisiminti?
 5. Kiek galima daugiau sužinok apie tą sritį, kurioje norėtum prasimušti. Jei nori rašyti populiarius romanus, išleidžiamus milijoniniais tiražais, turi žinoti, kokie romanai paklausiausi ir kokius žmonės norėtų skaityti. Paskaityk juos, bet nekopijuok jų. Visi nori ko nors naujo ir lengvai prieinamo. Žiūrėk į romanų stilių, bet susigalvok naujo tipo veikėjų, situacijų ir struktūrų.

2. Galimybių susikūrimas

 1. Susigalvok sau prekės ženklą. Jei tavo tikslas yra būti įžymia, galvok apie save kaip apie pardavėją, besistengiančią parduoti produktą. Kažkas tavyje turi užgauti žmonėms jautrią stygą, kad ir kas tai būtų. Tavo prekės ženklas turi diktuoti, kaip tau kalbėtis su žmonėmis, kaip reklamuotis, kaip rengtis, ir kaip kurti. Kai Bitlai buvo žymiausia pasaulio grupė, The Rolling Stones išreklamavo save kaip priešingybę: Bitlai tvarkingi, o jie – laukiniai, Bitlai nekaltučiai, o jie – perdėtai seksualūs. Jų muzika ne taip jau skyrėsi nuo Bitlų, bet marrketingas Rolling Stones padarė visiškai kitokiais negu Bitlai.
 2. Paskleisk savo žodį. Susisiek su vietiniu laikraščiu arba televizijos stotimi ir papasakok jiems apie savo dabartinį kūrybinį projektą, arba pranešk radijo laidai apie savo grupę. Įrodyk, kad esi geras svečias ir pašnekovas per interviu.
 3. Trūkumus paversk į stipriąsias puses. Spaudai bet kokia galimybė yra gera galimybė. Jei gamini kokį ypatingą alų ir laikraštis nori iš tavęs paimti interviu apie alkoholizmą, pasinaudok tuo kaip galimybe išskirti save iš paprasto alaus gamintojų minios.
 4. Rizikuok nepasisekimu. Tikėk, kad tavo gaminys, produktas arba tu pati yra verti būti garsiais. Jei galvosi „vis tiek niekada niekas negros šio gabaliuko, todėl neverta net badyti“, būsi teisi. Bet jeigu pabandysi, gali pati nustebti rezultatu. Rizikuok nusiųsti savo knygą leidėjui arba pagroti dideliame festivalyje. Jei būsi tikrai pasišventusi savo darbui, anksčiau ar vėliau tau pasiseks.

3. Garso išlaikymas

 1. Nustebink žmones savo gilumu. Geriausias būdas išlikti įžymiam – tai išsiskirti kitokiais būdais. Įsitrauk į kokią labdaros veiklą arba filantropiją, padėdama žmonėms tave pamatyti kitokioje šviesoje. Paskirk savo laiką ir pastangas dalykams, kuriais tiki.
 2. Daryk kitokius dalykus. Gali išvystyti ir kitokių sugebėjimų bei talentų.
 3. Apasupk save įžymiais žmonėmis. Kai tik pakilsi į viršūnę, būk „pastebėta“ kitų įžymybių, dirbk kartu su kitais garsiais žmonėmis ir lik matoma – tai padės išsilaikyti viršūnėje.

4. Tapimas įžymia be jokio talento

 1. Prašykis į televizijos realybės šou. Pati matai, kiek dėmesio sulaukia jų dalyviai. Reklamuok save pagal savo unikalias savybes ir charakterį. Realybės šou paprastai ieško neužslopintų charakterių. Žiūrėk daug realybės šou programų ir žiūrėk, kuris iš jų tau labiausiai tiktų.
 2. Vystyk santykius su įžymiais žmonėmis. Pvz., ištekėk už kokio įžymaus vyro 🙂 Visi labai kreipia dėmesį į politikų žmonas, ar joms tai patinka, ar ne.
 3. Išskirk save internete. Geras būdas tapti įžymiu – nufilmuoti linksmų arba neformalių video ir patalpinti juos į YouTube. Tegul tave seka gerbėjai Facebook’e arba Twitteryje.
 4. Skirk įžymumą nuo blogo vardo. Koks nors Henrikas Daktaras yra įžymus visai ne taip, kaip tu norėtum būti. Nusikaltimų darymas yra tiesus kelias į garsą, bet toks, kuriuo eiti tikriausiai nenorėtum. Jei padarysi ką nors pavojingo arba gėdingo ir įkelsi video apie tai į internetą, gal ir susilauksi dėmesio,, bet dėmesys – tai nebūtinai tas pats, kas garsas.

Sėkmės! 
http://www.wikihow.com/Become-Famous

Įvertinkite šį įrašą:

Vidutinis įvertinimas 0 / 5. Vertintojų: 0

Kol kas įvertinimų nėra.