Kaip išvalyti šratinuko dėmę iš dirbtinės odos?

Dirbtinę odą iš tikrųjų lengviau valyti negu tikrą. Tušinuko dėmes nuvalyti nuo dirbtinės odos visai nesunku.

Pirmiausia, ką jums reikia daryti – tai nepulti į paniką. Dauguma žmonių tokiais atvejais čiumpa šlapią skudurą ir pradeda trinti išteptą vietą, tikėdamiesi, kad ji išsivalys. Kartais jie bando valyti ir spiritu arba nagų lako nuėmikliu, bet iš tikrųjų nuo to pasidaro tik blogiau. Taigi, pirmas žingsnis – tai vengti dar labiau pabloginti padėtį.

Antras žingsnis – naudoti sausą skudurą ir acto tirpalą. Tai vienas geriausių būdų atsikratyti rašalo dėmių. Du šaukštus šilto vandens sumaišykite su šaukštu acto, tada mišiniu sumirkykite perpus perlenktą sausą skuduriuką ir įtrinkite išteptą vietą. Darykite tai tiek kartų, kiek reikės – actas ir gerai išvalo rašalą, ir dar nuvalo dulkes bei kitus purvus. Tačiau naudoti actą gali būti šiek tiek sudėtinga, nes jis turi savo kvapą – jei norite atsikratyti to kvapo, ant išvalytos vietos pašlakstykite šiek tiek kvepalų. Tai gali atrodyti per daug paprasta, bet tikrai padeda.

Jei tušinuko dėmė per ryški, kad ją pašalintų actas, reikės naudoti spiritą – jei tik turite gryno. Nenaudokite degtinės ar kitų gėrimų – nuo to dėmė tik dar labiau išsiterlios, naudokite gryną spiritą, sumaišę vieną šaukštą su dviem šaukštais vandens. Valykite taip pat kaip ir su actu.

Sėkmės!

http://fauxleatherguide.com/how-to-get-rid-of-ink-stains-from-a-faux-leather-purse-or-clothe.html

Įvertinkite šį įrašą:

Vidutinis įvertinimas 4.4 / 5. Vertintojų: 22

Kol kas įvertinimų nėra.