Kaip dažnai reikėtų lankytis pas odontologą?

patys odontologai tvirtina, jog dėl stabilios higienos ir nuolatinės teisingos priežiūros, pas dantistus ir burnos higienistus reikėtų lankytis bent jau dukart per metus (gali būti ir dažniau, jei esama rimtesnių problemų).

Nepaisant to, jei namų sąlygomis prižiūrite savo dantis nepriekaištingai ir pagal visus reikalavimus, pasirodyti specialistui yra būtina, nes jis gali patikrinti vietas ir apčiuopti pažeidimus (jei jų esama) ten, kur jūs negalite nei matyti, nei pajausti. Daugelis dantų problemų netampa matomos, kol nepasiekia tam tikros, rimtos stadijos, kurioje jau viskas tampa komplikuota. Todėl reguliarūs apsilankymai pas odontologą ar burnos higienistą leidžia aptikti anksčiausias ligų stadijas. Tačiau jei esate:

  • Diabetikas;
  • Rūkantysis;
  • Turite dantenų problemų/ligų;
  • Turite silpną imuninės sistemos atsaką į bakterinę infekciją;
  • Turite polinkį į apnašas ar susidarančias ertmes dantyse

reikėtų pas specialistą lankytis kas tris keturis mėnesius.

Apie specialistus Klaipėdoje sunkoka pasakyti. Daug pagyrų susilaukia gydytoja A. Paulikienė. Kainos jos kabinete vidutinės, tačiau, nusprendus gydytis, pirma konsultacija nemokama o įprasta konsultacijos kaina – 30 Lt. 

Taip pat, gydytoja A. Zemlienė, klinika „Astrodent“ (jos kabinetas yra Debreceno g. 17, kontakt. tel. (8 46) 271825). Deja, negaliu pasakyti, kokios yra dominuojančios kainos.

Ambulatorinėje „Nefridos“ klinikoje (Nidos g. 3, tel. (8 46) 397070) dirbanti „Dentogama“ gydytoja R. Navickienė taip pat puiki specialistė, tačiau kainos ten nebus mažesnės nei visur. Čia kalbama tik apie gydytojo asmenybę ir patirtį, kvalifikaciją.

Tikiuosi, rasite sau tinkamą.

Įvertinkite šį įrašą:

Vidutinis įvertinimas 0 / 5. Vertintojų: 0

Kol kas įvertinimų nėra.