Interviu su porų psichologais Silvija ir Šarūnu Mažuoliais: „Santykiai turi tapti prioritetu“

Ar tikrai, norint sukurti darnius tarpusavio santykius, nieko nereikia daryti, nes viskas vyksta natūraliai? Šarūnas ir Silvija Mažuoliai, vyro ir moters santykių ekspertai, yra priešingos nuomonės. Kasdien vis labiau gilindamiesi į moters ir vyro bendravimo subtilybes, pritaikydami savo įgytas žinias ne tik savo gyvenime, bet ir mokydami kitus, pora papasakojo, kas yra svarbiausia, norint sukurti gražius santykius su antrąja puse, taip pat pasidalino naudingais patarimais, kaip kurstyti meilės židinį.

Silvija ir Šarūnas Mažuoliai

Kartu dirbate įdomioje ir visais laikais visiems itin aktualioje srityje. Konsultuojate poras apie vyrų ir moterų santykius. Kaip gimė idėja imtis šios veiklos?

Silvija: Kai susipažinau su Šarūnu, jis jau užsiiminėjo konsultacijomis, vedė seminarus. Pati pradėjau intensyviai studijuoti šią temą, kartu klausydavome lektorių paskaitų, skaitydavome knygas, dalindavomės informacija, diskutuodavome. Po truputį sukaupiau žinių bagažą ir prisijungiau prie jo. Atgaivinome internetinį puslapį, taip atsiskleidė mano talentas rašyti straipsnius. Dabar aš ir užsiimu straipsniais bei konsultacijomis raštu, o Šarūnas daugiau konsultuoja žodžiu ir veda seminarus.

Šarūnas: Dažnai stipraus progreso priežastis būna geras spyris į užpakalį( juokiasi). Savo laiku neišlaikiau vedybų išbandymo ir po skyrybų prisiėmiau atsakomybę bei pradėjau mokytis. Kaip gimė šis projektas tiksliai nepamenu. Žmonės pradėjo domėtis žiniomis, kurias buvau spėjęs sukaupti. Kvietė vesti seminarus, ateidavo konsultuotis. Taip viskas ir prasidėjo.

Įvertinkite šį įrašą:

Vidutinis įvertinimas 0 / 5. Vertintojų: 0

Kol kas įvertinimų nėra.