Ar kenkia kūdikiui kišti į užpakaliuką vamzdelį, jei kankina pilvuko diegliai?

Puikiai suprantu Jūsų problemą ir rūpestį, nes pati auginu du mažiukus vaikučius. Ką Jums galėčiau patarti… Mano nuomone, tas vamzdelis tikrai nėra į naudą Jūsų mažiukui, nes jo naudojimas prieš išsituštinant, vaikučiui pasidarys, kaip refleksas, t.y. vaikutis galės pakakoti tik panaudojus minėtą priemonę, jeigu jis taip įpras, paprastai nebepasituštins. Turėsite rimtų problemų.

Pilvo diegliukai vargina vaikučius iki 6 mėnesių, jeigu jie būna nuo pat pradžių, paskui jų stiprumas mažėja ir jie lengvėja. Beja, kinai pilvo dieglius vadina 100 dienų liga, nes paprastai po 100 dienų po vaikelio gimimo diegliukai lengvėja.

Būtinai pasitarkite su savo vaikelio gydytoju, greičiausiai tą jau darėte. Galbūt būsite nusiųsti dar pas kitus specialistus, įsitikinimui, ar tikrai visos bėdos dėl pilvo dieglių.

Yra įvairių būdų diegliukams malšinti: pilvo masažai, nešioti kūdikį ant rankos paguldytą, su juo šokti, paguldyti ant didelio pripučiamo kamuolio ir atsargiai ridinėti, galbūt jį ramina kokie žaislai, veidrodis, o gal dulkių siurblio ar plaukų džiovintuvo keliamas garsas… Kai kuriems vaikučiams palengvėja nuo šilumos, dedant šildyklę ar delną ant pilvuko, ar suvystant į šiltą apklotėlį… Čia tik dalis patarimų, kurie kai kuriems vaikučiams padeda.

Linkiu Jums didžiulės kantrybės auginant savąjį angelėlį. Tikrai visi blogumai ir sunkumai, susiję su pilvuko bėdomis laikui bėgant praeis, užsimirš, o augant vaikučiui bus patiriama vis daugiau ir daugiau džiaugsmo. 

Įvertinkite šį įrašą:

Vidutinis įvertinimas 1 / 5. Vertintojų: 1

Kol kas įvertinimų nėra.