Mano vyras man nepatrauklus.

Jeigu jūsų vyras tikrai jau susitvarkė su savo problemomis, manau, kad visai verta būtų atgaivinti ir seksualinius santykius. Tikriausiai vyro patrauklumas jums išblėso dėl to, kad labai gerai pamatėte jo bjauriąją pusę. Bet praktiškai jokia santuoka nebūna ideali. Kai tik suvoksite šį faktą, jums bus daug lengviau savo santuokos trikdžius matyti kaip problemas, kurios gali būti su laiku išspręstos. Todėl negalvokite, kad vieninteliai įmanomi sprendimai būtų arba pakeisti vyrą kitu, arba susirasti meilužį – verčiau ieškokite būdų, kaip sukurti sveiką potraukį jam.

Tokiais atvejais rekomenduojami tokie dalykai:

  • Pradėkite projektą „Potraukis“. Pasakykite savo vyrui apie tai. Paaiškinkite jam, kad nebejaučiate jam potraukio ir norėtumėte jį susigrąžinti. Būkite sąžininga. Pasakykite, kad norite, jog jūsų santuoka ir vėl būtų laiminga, ir paprašykite, kad padėtų jums vėl jį įsimylėti.
  • Pradėkite reguliariai mylėtis, net jeigu ir nenorite. Seksas pradeda išvystyti ryšį, kuris vėliau perauga į potraukį.
  • Susitvarkykite su visais atbaidančiais dalykais. Jeigu jam reikia susitvarkyti dantis, taip jam ir pasakykite. Jeigu jam reikia daugiau užsiimti asmens higiena, irgi pasakykite jam tai.
  • Pamokykite jį, kaip jums įsiteikti.
  • Pamokykite jį, kaip jus patenkinti lovoje. Taip pat suteikite įvairovės savo lytiniam gyvenimui. Ilgalaikiuose santykiuose dažnai išsivysto seksualinė monotonija, bet nebūtinai. Būkite kūrybingi ir išbandykite naujus dalykus.
  • Dažnai lieskitės. Santuoką būtent ir palaiko paprasti dalykai. Apsikabinkite prieš išeidami iš namų ir sugrįžę. Laikykitės už rankų. Sėdėkite ant sofos susiglaudę. Paglostykite jam ranką arba patapšnokite jam per nugarą. Vis ieškokite naujų būdų liestis.
  • Būkite skaidri. Leiskite jam pažinti tikrąją save, taip pat pažinkite tikrąjį jį. Kuo labiau vienas kitą pažinsite, tuo didesnis bus potraukis.


http://www.projecthappilyeverafter.com/2009/05/shes-not-attracted-to-her-husband-but-she-is-attracted-to-someone-else/

Įvertinkite šį įrašą:

Vidutinis įvertinimas 0 / 5. Vertintojų: 0

Kol kas įvertinimų nėra.