Kur pigiausia pasiskolinti internetu?

Jei jums rūpi atsakymas į tokį klausimą, tai pradžiai siūlyčiau neskubėti ir paskirti tam pakankamai laiko. Paskola yra įsipareigojimas, kurį privalėsite vykdyti, todėl įdėkite atitinkamą kiekį pastangų įvertinant visur „už“ ir „prieš“. Suprantu, kad gauti paskolą internetu atrodo labai paprasta ir tai gal sumenkina kaip suvokiamas įsipareigojimo svoris. Kai pasiskolinti sunku, tai tuomet mes suprantame, kad čia yra svarbus dalykas, nes reikia nueiti ilgą ir sudėtingą kelią, kol galima pasiskolinti. O kai pasiskolinti lengva, kaip yra su paskolomis internetu ar sms žinutėmis, tai pradedama galvoti, kad gal įsipareigoti nėra taip reikšminga.

Prieš atsakant į jūsų klausimą, pirmiausia siūlytume nepasitikėti tik vienu šaltiniu – net šiuo straipsniu! Geriausias kelias būtų patiems pereiti per kiekvieno kreditoriaus puslapį, išsitraukti rūpimiausius duomenis (palūkanų normas ir t.t.), susivesti duomenis į Excel ar kitą programą ir viską palyginti. Tai geriausias kelias, bet niekas nesiims to daryti, nes palyginti visus 50 ar daugiau kreditorių – tikras Sizifo darbas.

Tam yra kiti būdai. Populiariausias yra paskolų ir kreditų palyginimo puslapiai, per kuriuos galima iš karto pamatyti bent dalies kreditorių pasiūlymų palyginimus. Mūsų rekomendacijos keliauja visikreditai.lt puslapiui dėl paskolų palyginimo detalumų, skirtingų paskolų kategorijų palyginimo (greitų kreditų, refinansavimo, lizingo ir kitų paskolų internetu) ir svarbiausia nuolatos atnaujinamos informacijos. Galite aiškiai matyti, kada paskutinį kartą buvo atnaujinta informacija.

Daugumai kitų palyginimų puslapių kažko trūksta: informacija būna neatnaujinama, palyginimai būna lakoniški ir trumpi ar apsiriboja tik vienos ar dviejų kategorijų paskolų. Tai – rimti trūkumai, kurie padaro palyginimą labai ribotu, todėl pasikliauti tokia informacija negalima. Kaip rašiau, tuomet būtina bent kelių tokių puslapių informacija, kad būtų galima priimti tikrai gerą sprendimą.

Bet prieinant prie pačio iškelto klausimo, tai paskolos internetu pigiausios yra, kai skolinamasi vienu iš dviejų būdų: per tarpusavio skolinimo platformas arba per specializuotus interneto bankus. Dėl priežasčių apie kurias čia nekalbėsime, tokie bankai siūlo pigesnes vartojimo paskolas nei kitos įstaigos. Su jais labiausiai konkuruoja tarpusavio investavimo ir skolinimosi platformos, kurios dėl kitų priežasčių taip pat gali pasiūlyti pigius kreditus.

Bet tai yra su sąlyga, kad jums reikia (greito) vartojimo kredito. Su kitomis paskolų ir kreditų kategorijomis situacija gali kisti, nes sumažėja pasiūla. Ir apskritai tai reikėtų naudoti kaip nerašytą taisyklę, kuri gali turėti savų išimčių, todėl lengviausia apie pigiausius kreditus bus sužinoti per jų palyginimų puslapius.

Įvertinkite šį įrašą:

Vidutinis įvertinimas 3 / 5. Vertintojų: 2

Kol kas įvertinimų nėra.