Lankytinos vietos Liepokoje?

Viena iš lankomiausių vietų Liepojoje yra Šventosios Trejybės katedra – ten galima užsilipti į bokštą ir pasigrožėti miesto panorama, taip pat pamatyti bokšto laikrodį iš vidaus. Netoliese yra Rožių laukas – rožių sodas, pasodintas kadaise ten buvusios turgaus aikštės vietoje. Dar, jei įdomu tokie dalykai, gali aplankyti pajūrio fortų griuvėsius – tie fortai iš 2-ojo pasaulinio karo laikų, jie buvo skirti saugoti sovietus nuo vokiečių invazijos. Dabar jau plaunami jūros.

Dar vienas įdomus objektas – Karostos kalėjimas, tiksliau, nepaklusnių kareivių perauklėjimo stovykla (veikusi nuo berods 1905 iki 1997 m.). Pati esu ten buvusi. Dabar te muziejus, kur parodyta, kaip ten viskas buvo tame kalėjime. Liepoja nuo caro iki sovietų laikų buvo karinis miestas, tai kalėjimas stovi dabar apleistoje karinėje miesto dalyje, kur išlikę daug apgriuvusių raudonų plytų kareivinių, yra išlikęs fortas. visai neblogai pasižvalgyti ir po tą miesto dalį.

2006 m. Liepojoje įkurta tokia Muzikinė promenada, padabinta mažais bronziniais pjedestalais su žymių muzikantų rankų atspaudais. Jos pagrindinė puošmena – Gintarinis laikrodis. Promenada ypač įspūdingai atrodo naktį.

http://www.orangesmile.com/travelguide/liepaja/culture–3210389.htm

Įvertinkite šį įrašą:

Vidutinis įvertinimas 0 / 5. Vertintojų: 0

Kol kas įvertinimų nėra.