Kaip nustebinti savo mylimąjį per valentinio dieną?

Kad maloniai nustebintumėte savo vyrą, ši diena nebūtinai turi kainuoti brangiai ar būti sunkiai įgyvendinama. Šią dieną svarbu daug dėmesio skirti smulkioms ir jaukioms detalėms ir siurprizams, kurie priverstų vyrą išties nustebti. Yra daugybė būdų, kaip šią dieną paversti įsimintina, pateikiame jums keletą variantų:

1. Jei nesate susituokę, tačiau galvojate, jog šį vyrą šalia savęs norėtumėte turėti visą gyvenimą, jūs pirmoji imkitės iniciatyvos ir pasipirškite. Gajus požiūris, jog Valentino dieną vyrai peršasi moterims taip ją paversdami išskirtine ir specialia. Pakeiskite šį stereotipą!

2. Suplanuokite mažą staigmeną. Romantika yra nuostabi, kai įvyksta netikėtai: kai nusiunčiate jam į darbą gėlių, įdedate tuščią pietų indelį, o po to pasirodote darbe su jo mėgstamiausiu patiekalu, o vakare galite nusivesti jį į jo poreikius atitinkančią vietą: kino filmą, gyvo garso koncertą, ar atrakcionų parką, boulingo turnyrą ir pan.

3. Pasipuoškite. Valentino dienos išvakarėse jo automobilyje galite palikti jam raštelį su užuomina ar nuotrauką, teigiančius, kaip jūs nekantraujate ir laukiate rytojaus. O išaušus lemtingajai dienai, iš pačio ryto, stenkitės atrodyti žavingai: jei niekad neavite aukštakulnių apsiaukite, susiriškite arklio uodegėlę, arba susisukite garbanas, paryškinkite veido bruožus skoningu makiažu. Tiesiog stenkitės atrodyti kitaip nei kasdien. O jeigu jis nepastebės, manykite, jog jis galvoja, kad kiekvieną dieną atrodote nuostabiai.

4. Pasisiūlykite viskuo tą dieną pasirūpinti.Tai reiškia už viską sumokėti, suorganizuoti, vairuoti ir kt. Užsiimkite, vadinamosiomis, „meilės pareigomis“, kur jo pareiga būtų tiesiog džiaugtis meile ir būti mylimam. Žinoma, atkreipkite dėmesį ir į jo pastangas, jei, pvz., jis norės vairuoti, tai nemanys, jog yra romantiška priverstinai sėdėti keleivio sėdynėje.

5. Būkite spontaniška ir žaisminga. Tą dieną pamirškite visas atsakomybes, rūpesčius ir pareigas. Visą dėmesį ir mintis skirkite tik savo vyrui.Tiesiog prisiminkite, kaip viskas vyko, kai nebuvote susituokę ir atkurkite šią istoriją Valentino dieną. Jei turite vaikų, suraskite jiems auklę ir vienam vakarui vėl tapkite vėjavaikiška pora.

6. Padarykite ką nors, kas priverstų jūsų vyrą išrausti. Yra tam tikrų dalykų, kuriuos gali matyti ar girdėti tik jis. Priimkite tai kaip privalumą ir tuo pasinaudokite, galvodama staigmeną:

– Privačiai pasidarykite netikrą tatuiruotę, kuri simbolizuotų ką nors reikšmingo, pvz., jo vardą ar paslaptį, kurią žinote tik jūs dviese. O jei esate avantiūristė, pasidarykite ilgalaikę tatuiruotę. O galbūt įkalbėtumėte vyrą taip pat pasidaryti?

– Įsigykite savo nuogos meniškų nuotraukų portfolio, darytų gerbiamo ir žinomo fotografo. Nuotraukos neturi būti vulgarios, o tiesiog seksualios ir meniškos.

– Viešai paskelbkite apie savo meilę vyrui. Viešoje vietoje, kurioje lankosi daugelis žmonių, pakabinkite plaktą/skelbimą, teigiantį, kaip stipriai mylite savo vyrą. Arba paskambinkite į tiesioginį radijo eterį ir paprašykite, kad paleistų jūsų abiejų dainą. Arba įsigykite marškinėlius su jo veidu ir meilės žodžiais, vilkėkite juos visą dieną. Taip pat, jo veido atspaudą ir prisipažinimą meilėje galite pasidaryti ant heliu pripildyto, širdies formos, baliono ir nešiotis jį mieste.

7. Pasiduokite. Šią dieną leiskite jam daryti tai, dėl ko dažniausiai pykstate ar irztate: pasirūpinkite alkoholiniais gėrimais, užsakykite nesveiko maisto, žiūrėkite kartu jo mėgstamiausias TV laidas, užsakykite bilietus į svarbias sporto varžybas kartu su jo draugais. Jūs taip pat vykite kartu. Tokie poelgiai stiprins santykius ir vers jūsų mylimąjį suprasti, kaip stipriai iš tiesų jis jums rūpi.

Kelios dovanų idėjos šiai progai:

1. Jo mėgstamos grupės koncerto bilietai;

2. Prenumerata muzikos parduotuvėje;

3. Muzikos albumas su originaliu autografu;

4. Bilietai į populiarias sporto varžybas;

5. Galimybė pasivažinėti lenktyniniu automobiliu;

6. Naujas jo mėgiamo sporto įrankių/įrangos rinkinys;

7. Kaklaraištis ar kitas aksesuaras;

8. Jo mėgiamo dizainerio drabužiai;

9. Pats pirmas jo mėgstamos knygos ekzempliorius;

10. Elektorininis skaitymo įrenginys (planšetinis kompiuteris, pvz.);

11. Narystės abonimentas jo mėgstamame klube ar parke;

12. Iškylavimo įranga arba jo mėgstamos, aktyvios, veiklos naujas aprangos komplektas.

Manau, kad ši diena tikrai liks įsimintina, o santykiams negrės rutina.

Įvertinkite šį įrašą:

Vidutinis įvertinimas 0 / 5. Vertintojų: 0

Kol kas įvertinimų nėra.