Ką dovanoti tėčiui gimimo dienos proga?

Labai svarbu žinoti, koks žmogus yra jūsų tėtis. Ką mėgsta? Kokios jo charakterio savybės? Kaip leidžia laisvalaikį ir pan. Na, jei ieškote originalios dovanos, tai jūsų tėtis tikrai įvertins ką nors, ką pati jam padarysite. Iškepkite pyragą ar tortą, gražiai paruoškite, parašykite žodžius, kuriuos norėtumėte ištarti ir padovanokite.

Galite padovanoti gerą knygą, pagal jo mėgstamiausią žanrą. O gal jūsų tėtis seniai norėjo susimeistrauti kokį baldą ar prietaisą, bet nežinojo kaip? Tuomet nupirkite jam knygą, kurio būtų keliasdešimt būdų, kaip savarankiškai pasidaryti daiktus.

Padarykite jūsų šeimos nuotraukų albumą su smagiomis akimirkomis. Prirašykite šmaikščių komentarų, originaliai dekoruokite.

Gal jūsų tėtis mėgsta sportą ir kur nors netoli vyks kokios varžybos ar čempionatas. Nupirkite jam bilietus. Gal jūsų tėtis mėgsta ledo ritulį? Jei taip, iki šių metų gegužės 25 d. įvažiavimui į Baltarusiją galioja bevizis režimas, nes tuo metu ten vyksta ledo ritulio čempionatas. Kelionė iki ten nėra brangi, o ir bilietų kainos prasideda nuo 40 Lt. Galbūt su mama galėtumėte paruošti tokią staigmeną tėčiui..? Tai gali būti ir bet kokia kita sporto rūšis.

Klaipėdoje „Hobio klubas“ siūlo išbandyti šaudymą. Tai, manau, būtų puiki pramoga vyrui.

Jei tėtis mėgsta šmaikštumą, nupirkite jam naują pižamą arba tiesiog pižamą. Galite nupirkti ir marškinius. Išrinkite tokius, kurie, jūsų manymui, tėčiui labai tiks, gražiai supakuokite ir padovanokite kartu su linkėjimu.

Tiesa, vyrai dažnai mėgsta praktiškus daiktus: techniką ir technologijas, pinigines, darbo portfelį, naują rašiklį, kaklaraištį, jei tėtis dažnai turi rengtis formaliai.
Visiškai atsitiktinai ir netiesiogiai galite paklausti tėčio, ko jis norėtų gimtadieniui, ar apie kokį daiktą/dalyką galvoja. Gal išsiduos, o gal ir jums „pametės“ kokią idėją.

Tiesiog stenkitės būti nuoširdi ir parodykite, jog tėtį mylite. Meilė išreiškiama ne dovanų brangumu ir dydžiu, o nuoširdžiu rūpesčiu ir dėmesiu.

Gražaus gimtadienio!

Įvertinkite šį įrašą:

Vidutinis įvertinimas 1 / 5. Vertintojų: 1

Kol kas įvertinimų nėra.