Ar verta mokytis užsienyje?

 Jeigu mokate užsienio kalbą (anglų, prancūzų ar kt.), tikrai apsvarstykite studijas užsienyje. Nebijokite palikti savo „komforto zonos“, nes tik ją palikusi galėsite atrasti naujų dalykų 🙂 Jeigu nuspręsite studijuoti užsienyje atkreipkite į tokius dalykus:

1. Universiteto reitingas. Rinkitės universitetą ne tik pagal vieną reitingo aspektą, studijų kokybė, bet apgalvokite ir tokius, kaip pačių studentų nuomonė, dėstytojų kvalifikacija.

„The guardians“ kasmet reitinguoja universitetus.

2. Šalis. Ar mokate užsienio kalbą, kuria vyks studijos?
3. Pragyvenimo lygis. Kiek Jūsų tėvai galės Jums skirti pragyvenimui užsienio šalyje ir ar tai atitiks vidutinio žmogaus pragyvenimo lygį?
4. Studijos ir jų kokybė. Svarbu, kad išsirinktumėte tai, kas Jums tikrai patinka, o ne tai, ką siūlo tėvai ar rinkos analitikai. Rinka keičiasi, o metų praleistų universitete studijuojant bus svarbūs visą likusį gyvenimą.

Žinoma, jei nenorite vykti į užsienį, mokykitės Lietuvoje. Čia taip pat sudaromos galimybės studijuoti ir tobulėti. Tik labai rekomenduoju be studijų turėti ir kitų veiklų, kurios leistų tobulėti ir pažinti platesnes sritis. Linkiu sėkmės renkantis universitetą 🙂

Įvertinkite šį įrašą:

Vidutinis įvertinimas 0 / 5. Vertintojų: 0

Kol kas įvertinimų nėra.