Ar tikite pranašiškais sapnais?

Atsakymas #1:

Neįsivaizduoju kuo tai paaiškinti, bet tokių sapnų tikrai būna – pati esu tokius sapnavusi ne kartą. Pvz., esu keletą kartų sapnavusi, kad esu prie Baltijos jūros ir pažiūrėjus į jūrą, tolumoj pamatau Švedijos krantą. Ir maždaug po metų išvažiavau pusmečiui studijuoti į Švediją. (Tuo metu kai tai sapnavau, neturėjau net minčių apie važiavimą į Švediją.) Ir tie pranašiški sapnai būna nebūtinai apie didelius įvykius – būna, kad susapnuoju šiaip kokią smulkmeną, o kitą dieną ima ir nutinka tai, ką sapnavau.

Kai kurie tokie sapnai gali būti atsitiktiniai sutapimai, bet tik kai kurie – mano manymu, per dažnai tai nutinka, kad viską būtų galima priskirti atsitiktinumui. Yra manančių, kad tai gali būti ir fizikos dėsnis, ir susieja tai su viena laiko teorija – koliažinio laiko teorija. Ją apžvelgė vienas dalelių fizikas dr. Erikas Amidi. Kaip jis aiškina, fizika jau toli pažengė aiškindama laiko matavimo prigimtį, bet pati laiko prigimtis mokslui vis dar yra paslaptis. Iš tikrųjų, viena iš priežasčių, kodėl kvantinė mechanika nesiderina su Einšteino gravitacijos teorija, yra ta, kad mokslas vis dar neturi tvirto supratimo apie laiką. Taigi kodėl laikas yra toks neužčiuopiamas? Gal dėl to, kad mes jį nešiojamės viduje? Gal jis egzistuoja tik mūsų galvose?

Pagal dr. Amidį, visi įvykiai yra kaip mūsų gyvenimo momentinės nuotraukos. Kitaip sakant, „koliažas“, sudėliotas be jokios ypatingos tvarkos. Įsivaizuokite, kad visi dalykai, kurie kada nors įvyko arba dar įvyks jūsų gyvenime, yra nuotraukų koliažas, iškabintas ant sienos, bet kadangi jūsų sąmonės galimybės yra ribotos, jūs matote tik mažą dalelę tos sienos. Kai nemiegate, jūsų sąmonė pastoviai ima tas nuotraukas vieną po kitos ir sudėlioja jas logiška tvarka, vieną po kitos. Čia yra tai, ką jūs suvokiate kaip bėgantį laiką. Ši koliažinio laiko teorija aiškina, kad kai sapnuojate arba giliai medituojate, kartais galite pamatyti ateitį, nes tada išsijungia jūsų logiška pasąmonė, ir galite užmesti akį į visą koliažą, iškabinėtą ant sienos. Na, bet jums rinkits, tikėti tuo ar ne 🙂

http://www.finerminds.com/metaphysical/dreams-that-come-true/

Atsakymas #2:

Taip tikiu, nors dažniausiai sapnuoju taip, apie ką galvoju prieš užmigdamas, tačiau vieną kartą teko susapnuoti 3 kates: savo, juodą ir margą. Visos išskyrus mano katę buvo agresyvios, šnypštė. Po kelių dienų eidamas iš prekybos centro pamačiau juodą ir margą katę. Aišku labai į jas nekreipiau dėmesio ir ėjau toliau. Po kiek laiko paslydau (buvo žiema) ir pamečiau piniginę (laimei buvo vos 20lt joje), pavėlavau į autobusą, o kadangi jis ne itin dažnai važiuoja tokiu metu, reikėjo laukti 30-40min. Grįžęs namo išsiaiškinau, kad kates sapnavo ir mano senelis. Jam irgi nesisekė. Tai turbūt buvo vienintelis sapnas, kuris man išsipildė, bei nuo to laiko tikiu sapnais.

Įvertinkite šį įrašą:

Vidutinis įvertinimas 0 / 5. Vertintojų: 0

Kol kas įvertinimų nėra.