Ar įmanoma pasididinti krūtinę be silikonų pagalbos?

Yra būdas pasididinti krūtinę, tačiau tai vis tiek reikalaus operacijos. Nenorint dėtis implantų, šiuo metu siūloma alternatyva – kamieninių ląstelių persodinimas, kuomet iš kitų kūno vietų pašalinti poodiniai riebalai yra transplantuojami norint padidinti krūtinę. 

Tiesa, yra tokių būtų, kaip tam tikros infekcijos ar užpildai, kurie šiek tiek padeda pakelti ir paformuoti standesnę krūtinę, bet jas reikia kartoti kiekvienais metais, norint išlaikyti esamą rezultatą.

Jei netinka nei viena iš operacijos formų, yra kitų metodų, kuriais moteris bando natūraliai padidinti krūtinės augimą ir jie tampa itin populiarūs:

1. Krūtinę didinančios tabletės, kurias moterys perka internetu ir kurie tonizuoja viršutinius kūno raumenis. Tai leidžia ją pakelti ir atrodyti dailiau. 
2. Krūties dydį lemia liaukinio audinio apimti ir dydis, esantis riebalų liaukose bei galiniai krūtinės raumenys. Didinant ir stimuliuojant bet kurį iš jų, galite padidinti krūtinę. 
3. Kai kurios vaistažolės padeda, pvz., vaistinė ožragė arba puearija. 
4. Riebalų kiekiui didėjant didėja svoris. Tačiau norint padidinti krūtinę, treniruoti reikia tik jos raumenis. 
5. Taip pat yra tokių metodų kaip performavimas (ReShape). Jie būna dvejopi: vieni pigūs ir neturintys jokių vizualių rezultatų, kiti ypatingai brangūs, ekstremalus, tačiau pasiekiantis rezultatus. 
6. Yra tam tikrų išradimų, kurie ilgai populiarūs nelieka, bet, nepaisant to, vis dar egzistuoja. Jei skirtumėte laiko jų paieškai, visai atsipirktų norimais rezultatais. Pavyzdžiui, toks siurbtukas, kuris panašus į liemenėlę ir kurį vilkėti reikia keletą mėnesių. Jie suspaudžia ir išsiurbia orą iš jūsų liemenėlės. Slėgis „ištraukia“ jūsų krūties audinius, ištiesina ir padidina jų apimtį. 
7. Moksliniai tyrimai parodė, jog jei krūtis masažuosite kasdien, tai taipogi gali padėti.

Įvertinkite šį įrašą:

Vidutinis įvertinimas 0 / 5. Vertintojų: 0

Kol kas įvertinimų nėra.